29.08.17, 11:00

eskaGO z nową ofertą serialową

KV kampanii
Fot.: materiały prasowe

2 września br., platforma VOD eskaGO, uruchamia nową sekcję tematyczną _FILM WEEKEND. To projekt adresowany do użytkowników, którzy cenią darmowy dostęp do treści filmowych.

W weekend otwarcia widzowie otrzymają cztery propozycje seriali: „Lifting”, „The Night Manager”, „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”, „The Bold & The Beautiful” („Moda na sukces”). Wszystkie propozycje prezentowane w ramach sekcji _FILM WEEKEND są dostępne za darmo i przez cały tydzień.

„Lifting” to premiera polskiej adaptacji hiszpańskiej sztuki satyrycznej opartej na scenariuszu współpracowników Pedro Almodovara. Fabuła serialu skupia się na losach bohaterek w różnym wieku, w które wcielają się: Tamara Arciuch (Justyna), Anna Matysiak (Eliza), Marta Król (Patrycja) oraz Monika Buchowiec (Milena). Akcja odbywa się w ekskluzywnej klinice chirurgii plastycznej. Mimo wielu różnic, z czasem między bohaterkami nawiązuje się specyficzna więź. Najmłodsza Eliza za kilka dni wychodzi po raz drugi za mąż. Milena jest w trakcie rozwodu z uzależnionym od hazardu i alkoholu mężem. Patrycja stara się rozbudzić namiętność w małżeństwie. Rozwódka Justyna wychowuje nastoletnią córkę i spotyka się z coraz to młodszymi mężczyznami. Pobyt w klinice urozmaicają pielęgniarki Henia i Margareta, które okazują niechęć i pogardę wobec zamożnych i próżnych pacjentek. Sarkazm, ironia i czarny humor towarzyszą bohaterkom i widzom od pierwszej sceny serialu. Każdy odcinek „Liftingu” będzie prezentowany premierowo w kolejne weekendy września i października wyłącznie na eskaGO.

„The Night Manager” - wcielający się w tytułowego menedżera Tom Hiddleston (gwiazda serii „The Avengers”) wypowiada wojnę potężnemu handlarzowi bronią (w tej roli znakomity Hugh Laurie). Swojego wroga nie może zaatakować bezpośrednio, wchodzi więc do jego świata, by udając współpracownika od środka doprowadzić do jego ostatecznego upadku. „The Night Manager” to ekranizacja popularnej powieści Johna le Carré, nagrodzona statuetką Emmy i Złotym Globem. Szpiegowskie kino na bardzo wysokim poziomie. Widzowie otrzymają darmowy dostęp do całego sezonu serialu.

„Wczorajsi, czyli taśmy prawdy” to autorski program Grupy ZPR Media. Bohaterowie show to długodystansowi imprezowicze. Epickie balety i nieustająca balanga to ich chleb powszedni. Widzowie podglądają ich zachowania w czasie nocnych eskapad. Szok, wstyd i niedowierzanie pojawiają się następnego dnia, gdy wspólnie z prowadzącym imprezowicze oglądają taśmy prawdy.

„The Bold & The Beautiful” („Moda na sukces”) – to wciąż jedna z najpopularniejszych oper mydlanych świata. To serial-rekordzista, który doczekał się wielokrotnych wpisów do Księgi Rekordów Guinessa. 

Komentarze

Powiązane

18.01.18, 18:00
| telewizja » informacje
FOX Networks Group Poland wspiera po raz kolejny polskie rysie nizinne
Wystartowała II edycja akcji #PiątkaDlaRysia realizowanej przez FOX Networks Group Poland, nadawcy kanału Nat Geo Wild. Aktywacja, której beneficjentem jest WWF Polska, towarzyszy kampanii mediowej promującej „Miesiąc z wielkimi kotami” – coroczne wydarzenie stacji. 
18.01.18, 10:00
| telewizja » informacje
Kanały Eleven Sports w kolejnych sieciach
Od stycznia br., kanały Eleven Sports są dostępne dla abonentów kolejnych jedenastu operatorów telewizji kablowej.
17.01.18, 19:00
| telewizja » seriale
Drogi wolności, Telewizja Polska przygotowuje nowy serial
TVP rozpoczyna realizację wyjątkowej produkcji. Burzliwe losy krakowskiej rodziny Biernackich zostaną ukazane na tle wielkich wydarzeń historycznych. „Drogi wolności” mają zadebiutować jesienią br. 
17.01.18, 17:32
| telewizja » informacje
TVP: Klaudiusz Pobudzin rezygnuje. Jarosława Olechowski p.o. dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej
Nieoczekiwanie, 17 stycznia br. pełniącym obowiązki dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej został szef zespołu "Wiadomości" Jarosław Olechowski.
17.01.18, 17:00
| telewizja » informacje | reklama & PR » informacje
Biura Reklamy TVP sprzedaje już reklamy na czas ZIO w Pjongczang
Telewizja Polska rozpoczęła sprzedaż czasu reklamowego przy Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Najdrożej zostały wycenione reklamy przy zawodach w skokach narciarskich. Wprowadzone zostały także specjalne zasady dotyczące sponsorowania oraz ogłoszona oferta reklam online.
17.01.18, 15:16
| telewizja » informacje
Więcej sportu w TVP. Publiczny nadawca zakupił licencje od PZLA
Telewizja Polska zakupiła od Polskiego Związku Lekkiej Atletyki prawa do pokazywania mistrzostw Polski i mityngów lekkoatletycznych rozgrywanych w naszym kraju. Umowa będzie obowiązywać do końca 2020 r.
17.01.18, 10:00
| telewizja » seriale
Świat według Kiepskich wróci na antenę Polsatu jesienią 2018 r.
Serial „Świat według Kiepskich” jest produkowany już od 19 lat. Do tej pory zrealizowano ponad 500 odcinków, dzięki czemu serial jest najdłużej emitowanym sitcomem na świecie. 
16.01.18, 20:00
| telewizja » informacje
Ramówka Eurosport 1 podczas igrzysk całkowicie dostosowana do polskiego rynku
Zespół Eurosportu na czas igrzysk olimpijskich wzmocnią m.in. sportowiec Tomasz Sikora, żona i menedżerka dwukrotnego mistrza olimpijskiego Ewa Bilan-Stoch, skoczek narciarski Jakub Kot oraz youtuber Krzysztof Gonciarz. W roli ekspertów i reporterów będą przybliżać kibicom wydarzenia zbliżających się XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang 2018.
16.01.18, 15:00
| telewizja » informacje
INEA z kolejną odsłoną kampanii Dobrzy ludzi od internetu
INEA wprowadziła elastyczną ofertę, umożliwiającą klientom wybór usług dopasowanych do ich potrzeb. Ofercie towarzyszy także kolejna odsłona kampanii „Dobrzy ludzie od internetu”, w której ponownie występują pracownicy INEA.
16.01.18, 14:00
| telewizja » informacje
Kanał Da Vinci dostępny w wersji HD
Od 15 stycznia br., Da Vinci Media GMBH udostępnia wszystkim nadawcom telewizji kablowej w Polsce możliwość retransmisji kanału Da Vinci w wersji HD.
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Oferty pracy

SOCIAL MEDIA ACCOUNT EXECUTIVE

BEST PR | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 19.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL