29.08.17, 11:08

eskaGO z nową ofertą serialową

KV kampanii
Fot.: materiały prasowe

2 września br., platforma VOD eskaGO, uruchamia nową sekcję tematyczną _FILM WEEKEND. To projekt adresowany do użytkowników, którzy cenią darmowy dostęp do treści filmowych.

W weekend otwarcia widzowie otrzymają cztery propozycje seriali: „Lifting”, „The Night Manager”, „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”, „The Bold & The Beautiful” („Moda na sukces”). Wszystkie propozycje prezentowane w ramach sekcji _FILM WEEKEND są dostępne za darmo i przez cały tydzień.

„Lifting” to premiera polskiej adaptacji hiszpańskiej sztuki satyrycznej opartej na scenariuszu współpracowników Pedro Almodovara. Fabuła serialu skupia się na losach bohaterek w różnym wieku, w które wcielają się: Tamara Arciuch (Justyna), Anna Matysiak (Eliza), Marta Król (Patrycja) oraz Monika Buchowiec (Milena). Akcja odbywa się w ekskluzywnej klinice chirurgii plastycznej. Mimo wielu różnic, z czasem między bohaterkami nawiązuje się specyficzna więź. Najmłodsza Eliza za kilka dni wychodzi po raz drugi za mąż. Milena jest w trakcie rozwodu z uzależnionym od hazardu i alkoholu mężem. Patrycja stara się rozbudzić namiętność w małżeństwie. Rozwódka Justyna wychowuje nastoletnią córkę i spotyka się z coraz to młodszymi mężczyznami. Pobyt w klinice urozmaicają pielęgniarki Henia i Margareta, które okazują niechęć i pogardę wobec zamożnych i próżnych pacjentek. Sarkazm, ironia i czarny humor towarzyszą bohaterkom i widzom od pierwszej sceny serialu. Każdy odcinek „Liftingu” będzie prezentowany premierowo w kolejne weekendy września i października wyłącznie na eskaGO.

„The Night Manager” - wcielający się w tytułowego menedżera Tom Hiddleston (gwiazda serii „The Avengers”) wypowiada wojnę potężnemu handlarzowi bronią (w tej roli znakomity Hugh Laurie). Swojego wroga nie może zaatakować bezpośrednio, wchodzi więc do jego świata, by udając współpracownika od środka doprowadzić do jego ostatecznego upadku. „The Night Manager” to ekranizacja popularnej powieści Johna le Carré, nagrodzona statuetką Emmy i Złotym Globem. Szpiegowskie kino na bardzo wysokim poziomie. Widzowie otrzymają darmowy dostęp do całego sezonu serialu.

„Wczorajsi, czyli taśmy prawdy” to autorski program Grupy ZPR Media. Bohaterowie show to długodystansowi imprezowicze. Epickie balety i nieustająca balanga to ich chleb powszedni. Widzowie podglądają ich zachowania w czasie nocnych eskapad. Szok, wstyd i niedowierzanie pojawiają się następnego dnia, gdy wspólnie z prowadzącym imprezowicze oglądają taśmy prawdy.

„The Bold & The Beautiful” („Moda na sukces”) – to wciąż jedna z najpopularniejszych oper mydlanych świata. To serial-rekordzista, który doczekał się wielokrotnych wpisów do Księgi Rekordów Guinessa. 

Komentarze

Powiązane

17.11.17, 16:11
telewizja » informacje
Nowy kanał Eleven Sports 4 na platformie nc+
20 listopada br. zostanie uruchomiony nowy kanał Eleven Sports 4. Przez pierwsze trzy miesiące będzie on dostępny tylko dla abonentów platformy nc+.
17.11.17, 16:11
telewizja » informacje
DISCO GARY czyli Rodzinne pary na antenie POLO TV
Na antenie telewizji POLO TV wystartuje nowy program kulinarny „DISCO GARY, czyli Rodzinne pary”. W każdym odcinku rywalizować będą dwuosobowe drużyny, składające się z członków rodzin. Ich zmagania oceniać będzie jury złożone z profesjonalnego szefa kuchni oraz gwiazd disco polo.
17.11.17, 13:11
telewizja » informacje
Startuje Eleven Sports 4. Eleven Sports zmienia nazwy i logotypy swoich stacji
20 listopada br., ELEVEN SPORTS zmieni nazwy i logotypy kanałów telewizyjnych ze swojego portfolio. Rebranding związany jest ze startem nowego kanału, który na początku będzie dostępny tylko w ofercie platformy nc+.
17.11.17, 08:11
telewizja » badania rynku
Joker z rekordową widownią
Odcinek teleturnieju „Joker”, emitowany w środę 15 listopada br. o godz. 20.00 na antenie Super Polsat, przyciągnął przed telewizory średnio 220 tys. widzów (dane: NAM). 
16.11.17, 19:11
telewizja » informacje
INEA z akcją dla nowych klientów. Operator rozda konsole PlayStation 4 i Xbox One
W ramach najnowszej akcji INEA „Moc prezentów”, trwającej od 14 listopada br., osoby które kupią internet oraz telewizję od INEA, otrzymają najnowszą konsolę PlayStation 4 lub Xbox One z grą FIFA 18 za 1 zł.
16.11.17, 17:11
telewizja » informacje
Grupa Multimedia Polska ma 757,6 tys. klientów usług telekomunikacyjnych
Przychody Grupy Multimedia Polska za trzy kwartały 2017 r. wyniosły 510,2 mln zł, co oznacza nieznaczny spadek o 2,4 proc. w porównaniu do tego samego okresu roku ubiegłego. Na koniec września br. z usług Grupy Multimedia Polska korzystało ponad 757,6 tys. klientów usług telekomunikacyjnych.
16.11.17, 14:11
telewizja » informacje
Prof. Mirosław Filiciak: To nie koniec telewizji
Nawet w dobie internetu pozostaje skutecznym medium, ale czy w przyszłości też tak będzie? Telewizja. O perspektywach jej rozwoju pisze prof. Mirosław Filiciak, kierownik School of Ideas Uniwersytetu SWPS.
16.11.17, 13:11
telewizja » informacje
BBC promuje premierę Błękitnej Planety II
BBC Worldwide wykorzystało druk 3D w ramach kampanii reklamowej „Błękitnej Planety II”, która w Polsce będzie miała swoją premierę na kanale BBC Earth 16 listopada br. o godz. 19:55.
16.11.17, 08:11
telewizja » seriale
Pożegnanie Lucjana Mostowiaka. M jak Miłość z rekordową widownią w sezonie
Wtorkowy, 1329. odcinek serialu „M jak Miłość” w TVP2 zanotował rekordową widownię 6,3 mln widzów (udziały w rynku wyniosły 39,25 proc.), a zasięg wyniósł 7,5 mln (dane: NAM). 
15.11.17, 19:11
telewizja » informacje
Kamil Stoch. Moja Historia. Program o skoczku narciarskim w Eurosporcie 1
Podwójny mistrz olimpijski, multimedalista mistrzostw świata, zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni i zdobywca Kryształowej Kuli – sportowe wyczyny Kamila Stocha są znane wszystkimi kibicom skoków narciarskich. Eurosport pokaże codzienne życie skoczka.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Konkursy
do 17.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz gry.

do 16.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

Kalendarium
Dziś jest 20 listopada 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL