29.08.17, 11:08

eskaGO z nową ofertą serialową

KV kampanii
Fot.: materiały prasowe

2 września br., platforma VOD eskaGO, uruchamia nową sekcję tematyczną _FILM WEEKEND. To projekt adresowany do użytkowników, którzy cenią darmowy dostęp do treści filmowych.

W weekend otwarcia widzowie otrzymają cztery propozycje seriali: „Lifting”, „The Night Manager”, „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”, „The Bold & The Beautiful” („Moda na sukces”). Wszystkie propozycje prezentowane w ramach sekcji _FILM WEEKEND są dostępne za darmo i przez cały tydzień.

„Lifting” to premiera polskiej adaptacji hiszpańskiej sztuki satyrycznej opartej na scenariuszu współpracowników Pedro Almodovara. Fabuła serialu skupia się na losach bohaterek w różnym wieku, w które wcielają się: Tamara Arciuch (Justyna), Anna Matysiak (Eliza), Marta Król (Patrycja) oraz Monika Buchowiec (Milena). Akcja odbywa się w ekskluzywnej klinice chirurgii plastycznej. Mimo wielu różnic, z czasem między bohaterkami nawiązuje się specyficzna więź. Najmłodsza Eliza za kilka dni wychodzi po raz drugi za mąż. Milena jest w trakcie rozwodu z uzależnionym od hazardu i alkoholu mężem. Patrycja stara się rozbudzić namiętność w małżeństwie. Rozwódka Justyna wychowuje nastoletnią córkę i spotyka się z coraz to młodszymi mężczyznami. Pobyt w klinice urozmaicają pielęgniarki Henia i Margareta, które okazują niechęć i pogardę wobec zamożnych i próżnych pacjentek. Sarkazm, ironia i czarny humor towarzyszą bohaterkom i widzom od pierwszej sceny serialu. Każdy odcinek „Liftingu” będzie prezentowany premierowo w kolejne weekendy września i października wyłącznie na eskaGO.

„The Night Manager” - wcielający się w tytułowego menedżera Tom Hiddleston (gwiazda serii „The Avengers”) wypowiada wojnę potężnemu handlarzowi bronią (w tej roli znakomity Hugh Laurie). Swojego wroga nie może zaatakować bezpośrednio, wchodzi więc do jego świata, by udając współpracownika od środka doprowadzić do jego ostatecznego upadku. „The Night Manager” to ekranizacja popularnej powieści Johna le Carré, nagrodzona statuetką Emmy i Złotym Globem. Szpiegowskie kino na bardzo wysokim poziomie. Widzowie otrzymają darmowy dostęp do całego sezonu serialu.

„Wczorajsi, czyli taśmy prawdy” to autorski program Grupy ZPR Media. Bohaterowie show to długodystansowi imprezowicze. Epickie balety i nieustająca balanga to ich chleb powszedni. Widzowie podglądają ich zachowania w czasie nocnych eskapad. Szok, wstyd i niedowierzanie pojawiają się następnego dnia, gdy wspólnie z prowadzącym imprezowicze oglądają taśmy prawdy.

„The Bold & The Beautiful” („Moda na sukces”) – to wciąż jedna z najpopularniejszych oper mydlanych świata. To serial-rekordzista, który doczekał się wielokrotnych wpisów do Księgi Rekordów Guinessa. 

Komentarze

Powiązane

24.09.17, 23:09
telewizja » seriale
Kłamstwa w HBO GO
Pierwsze dwa odcinki nowego serialu obyczajowego „Kłamstwa” („Liar”) są dostępne w serwisie internetowym HBO GO. 
24.09.17, 12:09
telewizja » seriale
Lukas Moodysson nakręci pierwszy skandynawski serial HBO Europe GÖSTA
Oddział HBO Nordic, będący częścią HBO Europe, zamówił pierwszy skandynawski serial własnej produkcji. Scenarzystą i reżyserem ośmioodcinkowego serialu „GÖSTA” (tytuł roboczy) jest szwedzki filmowiec Lukas Moodysson („Fucking Åmål”).
23.09.17, 18:09
telewizja » informacje
Lekarze na start i Lombard. Życie pod zastaw o nowych godzinach
TV Puls od 25 września br. zmienia godziny emisji swoich nowych produkcji.
23.09.17, 12:09
telewizja » informacje
Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet w Super Polsacie i antenach sportowych grupy Polsat
Siatkarskie Mistrzostwa Europy kobiet, które startują 22 września br. w Azerbejdżanie i Gruzji, polscy kibice będą mogli śledzić na antenach Super Polsatu, Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport News. Finał turnieju 1 października. 
22.09.17, 12:09
telewizja » informacje
Grupa Gremi kupiła Alvernia Studios
Kontrolowana przez Grzegorza Hajdarowicza Grupa Gremi kupiła obiekt Alvernia Studios.
21.09.17, 12:09
telewizja » informacje
4FUN.TV startuje z jesienną ramówką
22 września br. ruszy jesienna ramówka 4FUN.TV. Tego dnia widzowie zobaczą także nową oprawę, a rano przywita ich głos Damiana Michałowskiego.
21.09.17, 08:09
telewizja » badania rynku
MEC: Kanały z MUX-8 w dalszym ciągu słabo rozpoznawalne
Rozczarowujące wyniki oglądalności stacji z MUX-8 wynikają m.in. z ich słabej znajomości przez polskich widzów. Badanie MEC pokazuje, że nadal niewiele ponad 1/3 polskich internautów wie o poszerzeniu oferty Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Najmocniejszą markę zbudowała dotychczas Nowa TV.
20.09.17, 11:09
telewizja » informacje
Polsat Viasat History w otwartym oknie sieci Vectra
Do 30 września br., abonenci Vectry mają dostęp do kanału Polsat Viasat History w ramach otwartego okna, bez dodatkowych opłat. 
19.09.17, 12:09
telewizja » informacje
Drunk History – Pół litra historii od 12 października br. na antenie Comedy Central
Od 12 października br. w każdy czwartek o godzinie 22:00 stacja Comedy Central emitować będzie premierowe odcinki najnowszej lokalnej produkcji, „Drunk History – Pół litra historii”.
18.09.17, 21:09
telewizja » seriale
Klopsiki i inne zjawiska pogodowe w Cartoon Network
Cartoon Network rozpoczyna emisję nowego serialu animowanego „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”, opartego na produkcji animowanej Sony Pictures o tym samym tytule. Akcja serialu dzieje się przed wydarzeniami z filmu.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Konkursy
do 25.10.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Fortuna i namiętności. Zemsta".

do 22.10.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Ten jeden rok".

do 21.10.17

Do zdobycia jeden egzeplarz książki "Nalewka zapomnienia czyli bajka dla nieco starszych dziewczynek".

Kalendarium
Dziś jest 25 września 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

18-20.10.2017 r., Warszawa.

Http://www.Autodoc.PL