28.08.17, 09:08

wGospodarce.pl z nowym layoutem

Logo serwisu
Fot.: materiały prasowe

Portal ekonomiczny wGospodarce.pl (Grupy Medialnej Fratria) zmienia szatę graficzną strony, a redakcja zapowiada kolejne modyfikacje w serwisie.

Strona zyskała nowoczesny, przejrzysty i intuicyjny układ informacji, które zbierane są w naturalnych dla portali ekonomicznych zakładkach tematycznych. Poprawiona też została nawigacja i wyszukiwarka. Serwis został wzbogacony o panel wideo, prezentujący codziennie przygotowywane dla telewizji wPolsce.pl „Wywiady gospodarcze”, jest też dostosowany do urządzeń mobilnych.

Portal wGospodarce.pl jest ekonomicznym serwisem przygotowywanym przez newsroom gospodarczy Grupy Medialnej Fratria oraz redakcję „Gazety Bankowej”. Dziennikarze opracowujący serwisy ekonomiczne od kilku miesięcy pracowali nad znaczącym odświeżeniem portalu, prezentacji informacji oraz łatwym i intuicyjnym sposobem komunikacji z użytkownikami. Od 25 sierpnia dostępna jest w sieci wersja beta portalu. Zespół zapowiada jeszcze kolejne modyfikacje.

„Zależało nam na tym, by korzystanie z serwisu ekonomicznego było zwyczajnie przyjemne, intuicyjne, zorganizowane w naturalny dla takich serwisów sposób” – mówi Maciej Wosko, redaktor naczelny portalu wGospodarce.pl. „Zmienił się też dostępny kontent. Będziemy prezentować programy gospodarcze telewizji wPolsce.pl, które współtworzymy” – dodaje Wosko.

Uporządkowane i podzielone na naturalne dla serwisów ekonomicznych sekcje informacje uzupełnione zostały o możliwość dzielenia się nimi za pośrednictwem mediów społecznościowych i wiadomości e-mail. Komentarze pod tekstami publikowane są w przejrzysty sposób. Szybka wyszukiwarka ma pozwolić użytkownikom na dostęp do pożądanych treści w sposób najbardziej optymalny. Strona jest responsywna i dostosowuje się do urządzeń mobilnych i tabletów, co znacznie ułatwi korzystanie z serwisu poza komputerem.

Redakcja wGospodarce.pl przygotowuje dla wPolsce.pl codzienny 15-minutowy program ekonomiczny „Wywiad Gospodarczy”, w którym dziennikarze rozmawiają z uczestnikami rynku, szefami największych spółek giełdowych, przedstawicielami resortów gospodarczych rządu. W nowym projekcie portalu materiały wideo dostępne są w wygodnym panelu oraz w zakładce „Wideo”.

Komentarze

Powiązane

17.11.17, 11:11
internet » informacje
Gazeta.pl wprowadza jednoodsłonowe fotostory
W serwisach tematycznych grupy Gazeta.pl wprowadzony został nowy sposób wyświetlania fotostory - krótkich artykułów z dużą liczbą zdjęć, dotychczas publikowanych w formie tzw. slajdów. 
17.11.17, 10:11
internet » informacje
Interia z nowym serwisem Esporter.pl
Interia uruchomiła nowy serwis Esporter.pl, funkcjonujący w ramach sektora Gry portalu.
15.11.17, 18:11
internet » informacje
Dwa serwisy dołączyły do sieci Royal Ad
Witryny businesstraveller.pl oraz strefainwestorow.pl dołączyły do portfolio Royal Ad – sieci reklamowej dla segmentu premium. 
13.11.17, 15:11
internet » informacje
Eurosport z Interią tworzą nowy serwis sportowy
Eurosport (Discovery Communications) oraz Grupa Interia zawarły porozumienie, na mocy którego od 13 listopada działanie rozpoczyna serwis eurosport.interia.pl. Strona będzie osadzona na domenie interia.pl i ma stać się jednym z największych portali o tematyce sportowej w Polsce. 
13.11.17, 14:11
internet » e-commerce
Iperfumy.pl by Notino z pierwszym stacjonarnym salonem sprzedaży. Na początek Poznań
Iperfumy.pl by Notino – perfumeria internetowa otwiera pierwszy w Polsce stacjonarny salon sprzedaży. To kolejny etap ekspansji marki i rozwoju sieci ekskluzywnych perfumerii. Sklep zostanie otwarty 16 listopada br. w Galerii Posnania.
11.11.17, 08:11
internet » informacje
Fratria rusza z projektem 2018.pl
Portal 2018.pl to nowy internetowy projekt Fratrii gromadzący w jednym miejscu liczne informacje na temat uroczystości związanych ze stuleciem odzyskania przez Polskę niepodległości. 
10.11.17, 18:11
internet » e-commerce
Na początku Warszawa i Mazowsze. Poczta Polska udostępnia odbiór przesyłek w sklepach Żabka i Freshmarket
Od połowy listopada br. w niemal 450 sklepach Żabka i Freshmarket na terenie Warszawy i wybranych miejscowości w województwie mazowieckim możliwy będzie odbiór przesyłek kurierskich wysłanych za pośrednictwem Poczty Polskiej. U
06.11.17, 19:11
internet » ludzie
Małgorzata Ohme redaktor naczelną serwisu kobieta.onet.pl
Z początkiem listopada br. do Grupy Onet-RAS Polska dołączyła Małgorzata Ohme, która objęła stanowisko redaktor naczelnej serwisu kobieta.onet.pl. B
06.11.17, 11:11
internet » informacje
Lekko Nie Będzie. Wspólny projekt IPLI i Tomasza Działowego
Tomasz „Gimper” Działowy, youtuber posiadający 1,2 mln subskrybentów na swoim kanale, wspólnie z IPLĄ wystartował z nowym formatem inspirowanym popularnymi telewizyjnymi programami typu talk show. 
03.11.17, 12:11
internet » informacje
Sprawdza się! Pogoda w Interii z danymi smogowymi i kampanią reklamową
Najczęściej sprawdzana prognoza pogody w polskim internecie zyskała nowy, bardziej użyteczny i estetyczny wygląd. Została również wzbogacona o dane smogowe.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 17.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz gry.

do 16.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 21 listopada 2017
Polecamy
Http://www.Autodoc.PL