20.08.17, 12:08

Nagie polskie gwiazdy nago na okładkach wrześniowego Women’s Health

Okładka magazynu
Fot.: materiały prasowe

„Women’s Health” lifestyle’owy magazyn o zdrowym stylu życia ukazujący się w 32 krajach, na początku sierpnia br. ogłosił publikację pierwszego międzynarodowego wydania z gwiazdami nago.

Na okładkach wszystkich edycji pojawiła się amerykańska aktorka kolumbijskiego pochodzenia Sofia Vergara, znana m.in. z serialu „Współczesna rodzina” (2009) czy też z filmu Johna Turturo „Casanova po przejściach”, gdzie zagrała u boku Woody’ego Allena (2013). Jak podkreślają wydawcy, wrześniowe numery mają być afirmacją kobiecego piękna - fizycznego, psychicznego, emocjonalnego - prezentowanego przez kobiety w różnym wieku, o różnej budowie ciała i kolorach skóry. Mają opowiadać prawdę o nagości z kobiecego punktu widzenia. Tzw. naked issues pojawiły się w 15 krajach, na pięciu kontynentach – od USA, poprzez Brazylię, RPA, Australię, po Polskę.

Polskie wydanie jest wyjątkowe, bo będzie miało aż cztery okładki, z czego trzy pojawią się w kioskach, a czwarta, z Sofią Vergarą, zostanie rozesłana do prenumeratorów. Na pozostałych „jedynkach” będzie można podziwiać: Grażynę Wolszczak, Odetę Moro i Annę Wendzikowską.

Skąd pomysł na okładki ze znanymi Polkami? „Ideę wrześniowych numerów z nagimi gwiazdami poprzedziła międzynarodowa ankieta, jaką redakcje Women’s Health przeprowadziły w 20 krajach. Jej tematem była akceptacja własnego ciała” – wyjaśnia redaktor naczelna polskiej edycji Aneta Martynów. „Niestety, w tym badaniu, w którym przepytaliśmy kilka tysięcy kobiet mieszkających w różnych kulturach, od Ekwadoru przez Holandię, po Grecję, Polki wypadły najgorzej. Np. na pytanie: Czy czujesz się piękna tylko Polki w większości odpowiedziały: Nie. Okazuje się, że jesteśmy jednymi z najbardziej zakompleksionych kobiet na świecie” – podkreśla Martynów.

Polska edycja postanowiła wzmocnić międzynarodowy przekaz i – zapraszając polskie gwiazdy i osobowości – rozpocząć dyskusję na temat akceptacji własnego ciała.

Ambasadorkami programu Women’s Health „Naga prawda o kobietach” zostały: Grażyna Wolszczak, Odeta Moro, Anna Wendzikowska, Anna Orłowska, Kamila Szczawińska i Tamara Gonzalez Perea, znana jako Macademian Girl. Autorką zdjęć jest Marlena Bielińska.

Komentarze

Powiązane

18.09.17, 16:09
prasa » ludzie
Ewa Ivanova w zespole Gazety Wyborczej
1 października br. Ewa Ivanova dołączy do redakcji „Gazety Wyborczej”. Będzie pisała artykuły do działów Gospodarka, Kraj i Opinie, a także do „Magazynu Świątecznego” „Gazety Wyborczej”.
18.09.17, 13:09
prasa » dodatki do gazet
Zwierciadło z kalendarzami na 2018 rok
14 września br., ukazało się październikowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” z kalendarzami na 2018 rok, dołączonymi do całego nakładu, w dwóch energetycznych kolorach do wyboru. Partnerem kalendarza jest firma Jubiler Schubert.
14.09.17, 15:09
prasa » dodatki do gazet
Ładny Dom ze specjalnym dodatkiem Dom Energooszczędny
12  września br. w prezencie dla czytelników razem z najnowszym październikowym wydaniem miesięcznika „Ładny Dom” ukazało się specjalne wydanie „Dom Energooszczędny”, które zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące budowy domu spełniającego standardy energooszczędności.
14.09.17, 11:09
prasa » informacje
Specjalne ilustrowane wersje reklam w KUKBUK Dzieciaki
We wrześniu br., ukazało się w całości ilustrowane wydanie specjalne „KUKBUK – Dzieciaki”. Marketerzy zaaprobowali unikalną konwencję tego wydania i zgodzili się, aby ze względu na jego specyfikę opracowano specjalne ilustrowane wersje reklam. W
13.09.17, 17:09
prasa » informacje
Jutronauci. Projekt Gazety Wyborczej o Polakach, którzy zmieniają świat
"Gazeta Wyborcza” razem z Kulczyk Investments w nowym projekcie opowiadają historie wybitnych Polaków - „jutronautów”: wizjonerów, pasjonatów, innowatorów. 
12.09.17, 17:09
prasa » informacje
Cztery Kąty z dodatkiem Od.Nowa
Razem z październikowym wydaniem miesięcznika „Cztery Kąty” czytelnicy otrzymali dodatek „Od.Nowa” przygotowany przez zespół Agora Custom Publishing. To przewodnik po 11. edycji Łódź Design Festival, która odbędzie się w dniach 3-8 października br.
08.09.17, 14:09
prasa » informacje
Twój STYL z akcją rabatową i specjalnym dodatkiem
Październikowe wydanie „Twojego Stylu”, liczące 416 stron, to również X edycja największej akcji rabatowej w Polsce – „Stylowe Zakupy”. Tym razem akcja obejmuje , oprócz miesięcznika także dwutygodnik „Show”, aby zbudować maksymalny zasięg. 
06.09.17, 13:09
prasa » ludzie
Anna Kryńska-Godlewska i Grzegorz Kania kandydatami do Zarządu Agory S.A.
Podczas najbliższego Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Agory S.A. planowane są zmiany w składzie Zarządu Spółki. Kandydatami do Zarządu Spółki będą Anna Kryńska-Godlewska oraz Grzegorz Kania. Miejsce Anny Kryńskiej-Godlewskiej w Radzie Nadzorczej Spółki zajmie Maciej Wiśniewski. 
01.09.17, 17:09
prasa » dodatki do gazet
Wyborcza na Koniec Lata. Specjalne wydanie Magazynu Świątecznego
W sobotę, 2 września br. ukaże się „Wyborcza na Koniec Lata" - specjalne 48-stronicowe wydanie „Magazynu Świątecznego".
31.08.17, 17:08
prasa » ludzie
Zmiany w segmencie Parenting i Zdrowie
Anna Małek została wydawcą segmentu Parenting i Zdrowie w Grupie ZPR Media. Z kolei Marta Radzik-Maj objęła stanowisko redaktor naczelnej miesięcznika „Zdrowie”.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Konkursy
do 25.10.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Fortuna i namiętności. Zemsta".

do 22.10.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Ten jeden rok".

do 21.10.17

Do zdobycia jeden egzeplarz książki "Nalewka zapomnienia czyli bajka dla nieco starszych dziewczynek".

Kalendarium
Dziś jest 25 września 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

18-20.10.2017 r., Warszawa.

Http://www.Autodoc.PL