20.08.17, 12:00

Nagie polskie gwiazdy nago na okładkach wrześniowego Women’s Health

Okładka magazynu
Fot.: materiały prasowe

„Women’s Health” lifestyle’owy magazyn o zdrowym stylu życia ukazujący się w 32 krajach, na początku sierpnia br. ogłosił publikację pierwszego międzynarodowego wydania z gwiazdami nago.

Na okładkach wszystkich edycji pojawiła się amerykańska aktorka kolumbijskiego pochodzenia Sofia Vergara, znana m.in. z serialu „Współczesna rodzina” (2009) czy też z filmu Johna Turturo „Casanova po przejściach”, gdzie zagrała u boku Woody’ego Allena (2013). Jak podkreślają wydawcy, wrześniowe numery mają być afirmacją kobiecego piękna - fizycznego, psychicznego, emocjonalnego - prezentowanego przez kobiety w różnym wieku, o różnej budowie ciała i kolorach skóry. Mają opowiadać prawdę o nagości z kobiecego punktu widzenia. Tzw. naked issues pojawiły się w 15 krajach, na pięciu kontynentach – od USA, poprzez Brazylię, RPA, Australię, po Polskę.

Polskie wydanie jest wyjątkowe, bo będzie miało aż cztery okładki, z czego trzy pojawią się w kioskach, a czwarta, z Sofią Vergarą, zostanie rozesłana do prenumeratorów. Na pozostałych „jedynkach” będzie można podziwiać: Grażynę Wolszczak, Odetę Moro i Annę Wendzikowską.

Skąd pomysł na okładki ze znanymi Polkami? „Ideę wrześniowych numerów z nagimi gwiazdami poprzedziła międzynarodowa ankieta, jaką redakcje Women’s Health przeprowadziły w 20 krajach. Jej tematem była akceptacja własnego ciała” – wyjaśnia redaktor naczelna polskiej edycji Aneta Martynów. „Niestety, w tym badaniu, w którym przepytaliśmy kilka tysięcy kobiet mieszkających w różnych kulturach, od Ekwadoru przez Holandię, po Grecję, Polki wypadły najgorzej. Np. na pytanie: Czy czujesz się piękna tylko Polki w większości odpowiedziały: Nie. Okazuje się, że jesteśmy jednymi z najbardziej zakompleksionych kobiet na świecie” – podkreśla Martynów.

Polska edycja postanowiła wzmocnić międzynarodowy przekaz i – zapraszając polskie gwiazdy i osobowości – rozpocząć dyskusję na temat akceptacji własnego ciała.

Ambasadorkami programu Women’s Health „Naga prawda o kobietach” zostały: Grażyna Wolszczak, Odeta Moro, Anna Wendzikowska, Anna Orłowska, Kamila Szczawińska i Tamara Gonzalez Perea, znana jako Macademian Girl. Autorką zdjęć jest Marlena Bielińska.

Komentarze

Powiązane

15.01.18, 09:00
| prasa » informacje
Ewa Redel-Bydłowska odejdzie z Edipresse Polska. Zmiany w zarządzie
Ewa Redel-Bydłowska zrezygnowała z funkcji członka zarządu Edipresse Polska S.A. i spółek zależnych, w tym Lincoln oraz P&P. Współpracę z firmą zakończy 31 grudnia 2018 r.
14.01.18, 21:00
| prasa » informacje | reklama & PR » informacje
Książki. Magazyn do czytania i Wysokie Obcasy Extra z droższymi cenami reklam
Zmieniły się cenniki reklamowe magazynów wydawanych przez „Gazetę Wyborczą” - „Książek. Magazynu do czytania" oraz „Wysokich Obcasów Extra”.
11.01.18, 14:00
| prasa » informacje
IMM: Rzeczpospolita najczęściej cytowana w grudniu 2017 r.
„Rzeczpospolita” znalazła się na pierwszym miejscu wśród najczęściej cytowanych mediów w Polsce – wynika z badania Instytutu Monitorowania Mediów za grudzień 2017 r. 
09.01.18, 18:00
| prasa » dodatki do gazet
Maseczka antysmogowa z Gazetą Wyborczą
W czwartek, 11 stycznia br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić maseczkę antysmogową.
09.01.18, 15:18
| prasa » badania rynku
Artur Roguski w Edipresse Polska
Artur Roguski dołączył do Edipresse Polska S.A. jako social media manager grupy serwisów people, style & beauty.
05.01.18, 13:00
| prasa » informacje
Ludmiła Anannikova i Katarzyna Włodkowska w zespole tygodnika Duży Format
Do grona reporterów tygodnika „Duży Format” dołączyły Ludmiła Anannikova i Katarzyna Włodkowska. Obie będą pisały reportaże śledcze i społeczne.
04.01.18, 19:53
| prasa » ludzie
Wojciech Surmacz nowym Prezesem PAP
Nie Roman Młodkowski, a Wojciech Surmacz został nowym Prezesem Polskiej Agencji Prasowej. Jego zastępcą będzie Tomasz Przybek. Nowy zarząd PAP wybrała Rada Mediów Narodowych. 
04.01.18, 13:00
| prasa » ludzie
Jacek Bełdowski odchodzi z Grupy Egmont
Jacek Bełdowski, Dyrektor Generalny Egmont Creative Solutions, po 25 latach pracy zdecydował się kontynuować karierę poza Grupą Egmont. 
03.01.18, 12:00
| prasa » ludzie
Aleksandra Klich z nowymi zadaniami w Gazecie Wyborczej
Od stycznia br. głównym zadaniem Aleksandry Klich, zastępczyni redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”, jest angażowanie redakcji w zmiany związane z wdrażaniem strategii rozwoju „Gazety Wyborczej”. 
03.01.18, 11:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Laboratorium EE odpowiada za elektroniczne wydanie Pisma. Magazynu Opinii
Za cyfrową wersję debiutującego 3 stycznia br. na rynku miesięcznika "Pismo. Magazyn Opinii" odpowiada Laboratorium EE. Autorem layoutu strony internetowej Pisma, podobnie jak projektu graficznego wersji drukowanej, jest Jacek Utko. 
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

SOCIAL MEDIA ACCOUNT EXECUTIVE

BEST PR | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 19.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL