20.08.17, 12:08

Nagie polskie gwiazdy nago na okładkach wrześniowego Women’s Health

Okładka magazynu
Fot.: materiały prasowe

„Women’s Health” lifestyle’owy magazyn o zdrowym stylu życia ukazujący się w 32 krajach, na początku sierpnia br. ogłosił publikację pierwszego międzynarodowego wydania z gwiazdami nago.

Na okładkach wszystkich edycji pojawiła się amerykańska aktorka kolumbijskiego pochodzenia Sofia Vergara, znana m.in. z serialu „Współczesna rodzina” (2009) czy też z filmu Johna Turturo „Casanova po przejściach”, gdzie zagrała u boku Woody’ego Allena (2013). Jak podkreślają wydawcy, wrześniowe numery mają być afirmacją kobiecego piękna - fizycznego, psychicznego, emocjonalnego - prezentowanego przez kobiety w różnym wieku, o różnej budowie ciała i kolorach skóry. Mają opowiadać prawdę o nagości z kobiecego punktu widzenia. Tzw. naked issues pojawiły się w 15 krajach, na pięciu kontynentach – od USA, poprzez Brazylię, RPA, Australię, po Polskę.

Polskie wydanie jest wyjątkowe, bo będzie miało aż cztery okładki, z czego trzy pojawią się w kioskach, a czwarta, z Sofią Vergarą, zostanie rozesłana do prenumeratorów. Na pozostałych „jedynkach” będzie można podziwiać: Grażynę Wolszczak, Odetę Moro i Annę Wendzikowską.

Skąd pomysł na okładki ze znanymi Polkami? „Ideę wrześniowych numerów z nagimi gwiazdami poprzedziła międzynarodowa ankieta, jaką redakcje Women’s Health przeprowadziły w 20 krajach. Jej tematem była akceptacja własnego ciała” – wyjaśnia redaktor naczelna polskiej edycji Aneta Martynów. „Niestety, w tym badaniu, w którym przepytaliśmy kilka tysięcy kobiet mieszkających w różnych kulturach, od Ekwadoru przez Holandię, po Grecję, Polki wypadły najgorzej. Np. na pytanie: Czy czujesz się piękna tylko Polki w większości odpowiedziały: Nie. Okazuje się, że jesteśmy jednymi z najbardziej zakompleksionych kobiet na świecie” – podkreśla Martynów.

Polska edycja postanowiła wzmocnić międzynarodowy przekaz i – zapraszając polskie gwiazdy i osobowości – rozpocząć dyskusję na temat akceptacji własnego ciała.

Ambasadorkami programu Women’s Health „Naga prawda o kobietach” zostały: Grażyna Wolszczak, Odeta Moro, Anna Wendzikowska, Anna Orłowska, Kamila Szczawińska i Tamara Gonzalez Perea, znana jako Macademian Girl. Autorką zdjęć jest Marlena Bielińska.

Komentarze

Powiązane

13.11.17, 09:11
prasa » informacje
Ewa Ewart AuTORytetem w Plebiscycie MediaTory
AuTORytetem studentów dziennikarstwa w 11. edycji Plebiscytu MediaTory - Studenckich Nagród Dziennikarskich została Ewa Ewart. 
10.11.17, 20:11
prasa » informacje
Kuchnia na cały rok. Specjalne wydanie magazynu Kuchnia
Ukazało się specjalne wydanie miesięcznika „Kuchnia”. To zbiór zeszytów z przepisami, które ukazują się co miesiąc w magazynie.
10.11.17, 08:11
prasa » informacje
Agora wprowadza nową strategię wydawniczą
Koncentracja na najsilniejszych markach prasowych i uporządkowanie portfolio wydawniczego, zbudowanie spójnej oferty działań okołowydawniczych, rozwój działań z zakresu custom publishing, a także poszukiwanie nowych możliwości na rynku prasy tradycyjnej - to najważniejsze cele nowej strategii wydawniczej pionu Czasopisma Agory.
09.11.17, 20:11
prasa » informacje
Specjalne wydanie Tylko Zdrowia o cukrzycy
Na rynku ukazało sie specjalne wydanie magazynu "Tylko Zdrowie" pod nazwą Jak dobrze żyć z cukrzycą”, które powstało we współpracy z lekarzami i dietetykami.
09.11.17, 09:11
prasa » informacje
Ks. Adam Boniecki upomniany przez przełożonego prowincji za wypowiedzi w mediach
Prowincja Polskiej Zgromadzenia Księży Marianów wydała komunikat odnośnie ostatnich wypowiedzi ks. Adama Bonieckiego.
08.11.17, 14:11
prasa » informacje
Durszlak. Bauer testuje nowy magazyn kulinarny
22 listopada br. nakładame Wydawnictwa Bauer ukaże się testowe wydanie magazynu „Durszlak”.
06.11.17, 18:11
prasa » dodatki do gazet
Kalendarz z naklejkami na 2018 rok z miesięcznikiem Dziecko
Do całego nakładu grudniowego wydania miesięcznika „Dziecko”, który pojawi się na rynku 7 listopada br., zostanie dołączony kalendarz na 2018 rok z naklejkami.
04.11.17, 12:11
prasa » dodatki do gazet
Atlas nieba z Gazetą Wyborczą
W środę i w czwartek, 8 i 9 listopada br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić dwie części książki „Atlas nieba”.
31.10.17, 14:10
prasa » informacje
Nowa struktura segmentu miesięczników poradnikowych Wydawnictwa Bauer
Od 1 listopada br. Wydawnictwo Bauer wprowadza nową strukturę segmentu magazynów poradnikowych, obejmującego miesięczniki "Kobieta i Życie", "Olivia" oraz "Świat Kobiety".
31.10.17, 08:10
prasa » informacje
Specjalne wydanie Gazety Wyborczej z okazji dnia Wszystkich Świętych
We wtorek, 31 października br. ukazało się specjalne wydanie „Gazety Wyborczej” z okazji dnia Wszystkich Świętych.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Konkursy
do 17.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz gry.

do 16.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

Kalendarium
Dziś jest 19 listopada 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL