23.08.17, 17:00

Nowyrynekpierwotny.pl. Nowy serwis ogłoszeniowy od Trader.com (Polska)

Logo Nowyrynekpierwotny.pl
Fot.: materiały prasowe

Trader.com (Polska), wydawca serwisu ogłoszeniowego branży nieruchomości Domiporta.pl, uruchomił serwis internetowy Nowyrynekpierwotny.pl. Użytkownicy znajdą w nim oferty mieszkań i domów z inwestycji deweloperskich, a także skorzystają z porad ekspertów.

Nowyrynekpierwotny.pl to odpowiedź na dynamicznie rozwijający się w rynek nieruchomości w Polsce, szczególnie w kategorii budowy i sprzedaży nowych mieszkań.

W 2016 roku deweloperzy zanotowali 20 proc. wzrost sprzedaży względem poprzedniego, a pierwsze dwa kwartały 2017 roku wskazują, że będzie to kolejny rekordowy rok pod względem sprzedaży nowych mieszkań” - mówi Anna Kołodziejczyk, dyrektor rozwoju i marketingu Trader.com (Polska).

Siłą serwisu Nowyrynekpierwotny.pl ma być jego wąska specjalizacja. W odróżnieniu od innych portali ogłoszeniowych, użytkownicy serwisu mogą przeglądać tylko oferty z inwestycji deweloperskich. Oprócz standardowych informacji o inwestycjach i szczegółach ofert w serwisie publikowane będą także wszystkie aktualne promocje deweloperskie.
Obecnie można w nim znaleźć ponad 29 tys. ofert z 650 inwestycji z całej Polski. Dodatkowo, aby ułatwić ich przeglądanie, użytkownicy mają możliwość dodawania wybranych ofert do zakładki „Ulubione inwestycje”.

Kluczową cechą platformy jest również usługa doradztwa skierowana do użytkowników poszukujących nieruchomości, którą oferują specjaliści Trader.com (Polska). Dzięki ich pomocy nabywcy szybko i wygodnie znajdą wymarzone lokum - po wpisaniu podstawowych danych dotyczących preferencji użytkownika oraz podaniu adresu e-mail, eksperci serwisu dokonają wstępnej selekcji ofert i przedstawią najciekawsze z nich.

Komentarze

Powiązane

22.01.18, 19:00
| internet » badania rynku
Grudzień 2017 r.: internautki częściej odwiedzały serwisy kulinarne
Serwisy internetowe, które poruszają tematy związane z kuchnią i gotowaniem, w grudniu 2017 r. cieszyły się dużą popularnością wśród polskich internautów. To zjawisko było zauważalne zwłaszcza wśród kobiet. 
22.01.18, 16:00
| internet » ludzie
Agata Lauko na stanowisku Prezesa Zarządu Netsprint
Od marca br. stanowisko Prezesa Zarządu Netsprint S.A. obejmie Agata Lauko, która na tym stanowisku zastąpi Jarosława Dmowskiego, który 31 stycznia rozstaje się ze spółką.
21.01.18, 20:00
| internet » informacje
Materiały video na INFOR Akademia
Platforma INFOR AKADEMIA to nowa propozycja, która znalazła się w portfolio Grupy INFOR PL. INFOR nagrywa wideoszkolenia w uruchomionym w 2017 r. własnym studio TV i udostępnia je na platformie szkoleniowej.
20.01.18, 13:00
| internet » informacje
Avanti24 z nowym formatem wideo Klips
Serwis Avanti24 uruchamia nowy format video pod nazwą Klips. Mobilny format zostanie udostępniony w serwisie Avanti24 oraz na Facebooku.
20.01.18, 10:00
| telewizja » informacje | internet » informacje
TVP VOD z nowymi aplikacjami
Telewizja Polska udostępniła bezpłatne aplikacje TVP VOD na tablety, smartfony i smart TV. Dzięki nim można zyskać wygodny, łatwy dostęp do seriali, filmów, programów telewizji publicznej.
19.01.18, 21:00
| internet » informacje
mytaxi w gronie firm członkowskich e-Izby
Firma mytaxi dołączyła do Izby Gospodarki Elektronicznej reprezentującej i wspierającej interesy firm związanych z rynkiem gospodarki elektronicznej w Polsce.
19.01.18, 19:00
| telewizja » informacje | internet » informacje
Filmy za darmo. Przegląd filmów francuskich w TVP VOD
Patforma TVP VOD zaprasza do oglądania filmów francuskich w ramach VIII edycji MyFrenchFilmFestival. Pozycje festiwalowe dostępne będą przez miesiąc za darmo w serwisie internetowym i w aplikacjach TVP VOD.
18.01.18, 17:00
| internet » informacje
Startuje InfoSecurity24.pl o służbach mundurowych
Grupa Defence24 postanowiła przekształcić dział „Służby mundurowe” w obszerny portal poświęcony tej tematyce. InfoSecurity24.pl oficjalnie ruszyło 17 stycznia br. Redaktorem naczelnym portalu jest Jędrzej Graf. 
18.01.18, 16:00
| internet » ludzie
Maciej Patla wraca do Grupy Onet - RAS Polska
Maciej Patla dołącza do Grupy Onet - RAS Polska jako Content Commerce Manager. Patla będzie odpowiedzialny m.in. za tworzenie i realizację strategii rozwoju content commerce w Grupie.
18.01.18, 15:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Ströer Digital Media wprowadza do oferty reklamy z gwarancją viewability
Ströer Digital Media wprowadza do oferty kampanie reklamowe z gwarancją viewability. To jeden z pierwszych produktów na polskim rynku, który gwarantuje klientom określony poziom widoczności reklamy. Za pomiar odpowiada firma Meetrics GmbH. 
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 23.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 22.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Http://www.Autodoc.PL