16.08.17, 15:08

Cartoon Network z nowym bohaterem OK K.O

OK K.O.! Lakewood Plaza Turbo
Fot.: materiały prasowe

Kanał Cartoon Network zaprezentował w specjalnej aplikacji mobilnej swojego nowego bohatera. To zapowiedź serialu Cartoon Network „OK K.O.! Po prostu walcz”, który na antenie pojawi się w listopadzie br.

Aplikacja mobilna „OK K.O.! Lakewood Plaza Turbo” ma dawać fanom Cartoon Network niepowtarzalną okazję, aby poznać nowego bohatera stacji w zupełnie nowy sposób. Aplikacja jest zapowiedzią serialu Cartoon Network „OK K.O.! Po prostu walcz”, który na antenie pojawi się w listopadzie br. Jego premierę poprzedzi emisja krótkich filmików, które od 25 września br. będzie można oglądać na antenie stacji. Dzięki nim widzowie będą mogli lepiej poznać świat K.O. i innych postaci zamieszkujących miasteczko Lakewood Plaza.

„OK K.O.! Lakewood Plaza Turbo” pozwala dzieciom wcielić się w rolę najnowszego bohatera Cartoon Network, chłopca o imieniu K.O.  K.O. to niepoprawny optymista, który zawsze stara się dać z siebie wszystko, co najlepsze w dynamicznym świecie pełnym niesamowitych postaci i złych charakterów. W grze K.O. ma do wykonania trudne zadanie - musi uratować Lakewood Plaza ze szponów złego Lorda Box More i odkryć, co to naprawdę znaczy być bohaterem.

Miasteczko Lakewood Plaza jest pełne bohaterów i ponadprzeciętnych postaci, którzy nie ustają w wysiłkach, aby stać się największymi herosami. Oznacza to lata pracy, szkoleń i poświęcenia, na które wielu z nich nie ma czasu. Gdy pojawia się propozycja wypicia napoju, który pomoże im uwolnić pełen potencjał, niewielu potrafi się jej oprzeć. Tylko K.O., z powodu swojej alergii na orzechy i jego porywczy szef, który nie lubi zmian, Pan Gar, nie wypijają eliksiru.  Jak się okazuje, napój to część podstępnego planu Lorda Box More, a wszyscy, którzy go wypili, przeistaczają się w gorszą wersję samych siebie. Kiedy nie ma już nadziei, Pan Gar jest zmuszony zniszczyć Lakewood Plaza i rozproszyć mieszkańców po świecie. Zadaniem K.O. jest uratowanie miasteczka i przywrócenie mu dawnej świetności. By obronić Lakewood Plaza, gracze mogą używać ciosów, kopnięć i superruchów.

Aplikacja „OK K.O.! Lakewood Plaza Turbo” jest już dostępna do pobrania w sklepach mobilnych.

Komentarze

Powiązane

26.07.17, 16:07
technologie & IT » informacje
PKL ze specjalną aplikacją dla turystów
Dla tych, którzy zamierzają wybrać się na pieszą wycieczkę po okolicach Kasprowego Wierchu, PKL udostępnia specjalną aplikację pozwalającą zaplanować oraz urozmaicić wędrówkę.
22.07.17, 09:07
technologie & IT » informacje
Wspólnie z Rybką MiniMini zanurz się w oceanie zabaw.Startuje nowa aplikacja mobilna dla najmłodszych
Rybka MiniMini z myślą o najmłodszych fanach przygotowała niespodziankę. Od teraz każde dziecko będzie miało możliwość wspólnej zabawy z Rybką w aplikacji mobilnej „Wodny świat Rybki MiniMini”.
13.07.17, 12:07
technologie & IT » informacje
Branża cyfrowa w europarlamencie o reformie prawa autorskiego
O unijnej reformie prawa autorskiego i jej wpływu na krajową oraz europejską gospodarkę cyfrową polscy europosłowie rozmawiali z przedstawicielami ZIPSEE „Cyfrowa Polska”, reprezentującego polską branżę cyfrową podczas debaty w Parlamencie Europejskim.
11.06.17, 10:06
technologie & IT » telefonia
Roam Like At Home. T-Mobile zmienia zasady roamingu na terenie Unii Europejskiej
Od 15 czerwca br. wszyscy klienci T-Mobile, Heyah oraz tuBiedronka skorzystają z roamingu w UE zgodnie z zasadą „Roam Like At Home”. Użytkownicy nielimitowanych pakietów rozmów, SMS-ów i MMS-ów będą mogli z nich korzystać również w roamingu w UE.
22.05.17, 10:05
technologie & IT » wydarzenia branżowe
Agenda .NET DeveloperDays2017 już znana
Agenda kolejnej edycji .NET DeveloperDays została oficjalnie opublikowana.
01.04.17, 17:04
technologie & IT » informacje
T-Mobile: 9300 lokalizacji stacji z LTE
W ciągu ostatnich kilku miesięcy, liczba stacji obsługujących technologię LTE w sieci T-Mobile wzrosła o kolejnych 900 i obecnie przekracza 9300 lokalizacji. 
01.04.17, 15:04
technologie & IT » informacje
Wojciech Głażewski Country Managerem w Check Point Software Technologies Polska
Wojciech Głażewski objął w marcu br. stanowisko Country Managera w polskim oddziale Check Point Software Technologies. 
25.03.17, 19:03
technologie & IT » informacje
Sławomir Kornicki i Łucja Gdala partnerami w Centraals
Dwa fundusze Venture Capital przejmują zafiliowaną z Codemedia strukturę technologiczną code.applied. W wyniku tej inwestycji na polskim rynku debiutuje Centraals Europe SA – firma konsultingowa działająca na styku strategii biznesowej, technologii i marketingu.
25.03.17, 13:03
technologie & IT » informacje
NBP udostępnił przelewy Express Elixir
Przelewy do ZUS i organów administracji skarbowej mogą być księgowane w czasie liczonym w sekundach. To efekt przystąpienia Narodowego Banku Polskiego do systemu Express Elixir. 
15.03.17, 17:03
technologie & IT » informacje
Netia zapewni ponad 900 szkołom dostęp światłowodowy
Netia zawarła z Ministerstwem Cyfryzacji porozumienie, w ramach którego spółka zapewni dostęp światłowodowy ponad 900 szkołom w całej Polsce. Wybudowana sieć zostanie następnie udostępniona operatorowi planowanej Krajowej Sieci Edukacyjnej.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu technologie & IT: rss
Konkursy
do 25.10.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Fortuna i namiętności. Zemsta".

do 22.10.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Ten jeden rok".

do 21.10.17

Do zdobycia jeden egzeplarz książki "Nalewka zapomnienia czyli bajka dla nieco starszych dziewczynek".

Kalendarium
Dziś jest 25 września 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

18-20.10.2017 r., Warszawa.

Http://www.Autodoc.PL