16.08.17, 15:00

Cartoon Network z nowym bohaterem OK K.O

OK K.O.! Lakewood Plaza Turbo
Fot.: materiały prasowe

Kanał Cartoon Network zaprezentował w specjalnej aplikacji mobilnej swojego nowego bohatera. To zapowiedź serialu Cartoon Network „OK K.O.! Po prostu walcz”, który na antenie pojawi się w listopadzie br.

Aplikacja mobilna „OK K.O.! Lakewood Plaza Turbo” ma dawać fanom Cartoon Network niepowtarzalną okazję, aby poznać nowego bohatera stacji w zupełnie nowy sposób. Aplikacja jest zapowiedzią serialu Cartoon Network „OK K.O.! Po prostu walcz”, który na antenie pojawi się w listopadzie br. Jego premierę poprzedzi emisja krótkich filmików, które od 25 września br. będzie można oglądać na antenie stacji. Dzięki nim widzowie będą mogli lepiej poznać świat K.O. i innych postaci zamieszkujących miasteczko Lakewood Plaza.

„OK K.O.! Lakewood Plaza Turbo” pozwala dzieciom wcielić się w rolę najnowszego bohatera Cartoon Network, chłopca o imieniu K.O.  K.O. to niepoprawny optymista, który zawsze stara się dać z siebie wszystko, co najlepsze w dynamicznym świecie pełnym niesamowitych postaci i złych charakterów. W grze K.O. ma do wykonania trudne zadanie - musi uratować Lakewood Plaza ze szponów złego Lorda Box More i odkryć, co to naprawdę znaczy być bohaterem.

Miasteczko Lakewood Plaza jest pełne bohaterów i ponadprzeciętnych postaci, którzy nie ustają w wysiłkach, aby stać się największymi herosami. Oznacza to lata pracy, szkoleń i poświęcenia, na które wielu z nich nie ma czasu. Gdy pojawia się propozycja wypicia napoju, który pomoże im uwolnić pełen potencjał, niewielu potrafi się jej oprzeć. Tylko K.O., z powodu swojej alergii na orzechy i jego porywczy szef, który nie lubi zmian, Pan Gar, nie wypijają eliksiru.  Jak się okazuje, napój to część podstępnego planu Lorda Box More, a wszyscy, którzy go wypili, przeistaczają się w gorszą wersję samych siebie. Kiedy nie ma już nadziei, Pan Gar jest zmuszony zniszczyć Lakewood Plaza i rozproszyć mieszkańców po świecie. Zadaniem K.O. jest uratowanie miasteczka i przywrócenie mu dawnej świetności. By obronić Lakewood Plaza, gracze mogą używać ciosów, kopnięć i superruchów.

Aplikacja „OK K.O.! Lakewood Plaza Turbo” jest już dostępna do pobrania w sklepach mobilnych.

Komentarze

Powiązane

14.01.18, 16:00
| biznes i technologie » sprzęt
HUAWEI i Baidu będą współpracować na rzecz rozwoju nowej ery sztucznej inteligencji
HUAWEI i Baidu ogłosiły porozumienie o zawarciu strategicznej współpracy obejmujące swoim zasięgiem badania i rozwój nad sztuczną inteligencję, platformą i technologiami oraz usługami internetowymi. 
14.01.18, 14:00
| biznes i technologie » informacje
Smartfon niezbędny w nowej, łódzkiej siedzibie mBanku
mBank oficjalnie otworzył naszpikowaną technologią siedzibę w Nowym Centrum Łodzi. Smartfon jest w niej nieodzowny – służy jako klucz wejściowy, pomaga zarezerwować salę czy odnaleźć miejsce spotkania. 
14.01.18, 13:00
| biznes i technologie » informacje
Lego ma już 85 lat
W 2017 r. Grupa LEGO celebrowała swoje 85. urodziny. Firma przeszła długą drogę, od małego warsztatu stolarskiego do nowoczesnego, globalnego przedsiębiorstwa wyznaczającego trendy w przemyśle zabawkarskim.
14.01.18, 12:00
| biznes i technologie » informacje
Colian Holding kupił irlandzkiego producenta wyrobów czekoladowych premium Lily O’Brien’s Holding Limited
Strategiczna transakcja na rynku wyrobów czekoladowych. Polska firma Colian przejmuje kontrolę nad marką premium wyrobów czekoladowych Lily’s O’Brien’s. Tym samym Colian Holding zyskuje nowe kanały dystrybucji i zwiększa zasięg na rynkach Irlandii, Wielkiej Brytanii, USA i Australii.
14.01.18, 11:00
| biznes i technologie » sprzęt
G2 Esports będzie współpracować z AOC
Firma AOC, producent monitorów gamingowych AGON, nawiązała partnerstwo z organizacją G2 Esports.
14.01.18, 10:00
| biznes i technologie » informacje
H&M nowym najemcą w Pasażach Tesco
W ostatnim kwartale 2017 r., do najemców Pasaży Tesco dołączyła jedna z największych firm odzieżowych na świecie – H&M.
13.01.18, 20:00
| biznes i technologie » informacje
Pilsweizer wprowadza piwo Legnickie
Browar Pilsweizer, we współpracy ze spólka Piwa Tradycyjne, wprowadza na rynek nową markę piwa – Legnickie. W planach obie strony mają poszerzenie palety piw Legnickich o dodatkowe smaki, oraz uruchomienie w Legnicy patronackiej hurtowni piw.
13.01.18, 19:00
| biznes i technologie » sprzęt
Samsun Notebook 7 Spin już w tym kwartale w USA
Firma Samsung Electronics wprowadzi do sprzedaży notebook Samsung Notebook 7 Spin (2018), który ma zapewnić użytkownikom wysoką wydajność.
13.01.18, 18:00
| biznes i technologie » informacje
70 tys. m. kw. Smyk z nowym centrum logistycznym w Łodzi
Panattoni Europe wybuduje centrum dystrybucji i obsługi sklepu internetowego dla firmy SMYK. Obiekt o docelowej powierzchni 70 tys. m kw. powstanie na terenie Panattoni Central European Logistics Hub w Łodzi. 
13.01.18, 17:00
| biznes i technologie » informacje
Prawie 700 tys. pasażerów. Rośnie liczba osbługiwanych osób przez port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
Blisko 700 tys. pasażerów skorzystało w 2017 r. z usług Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. To najlepszy wynik w historii lotniska, uzyskany głównie dzięki wzrostowi ruchu na trasach krajowych i zwiększeniu liczby wakacyjnych lotów czarterowych.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

SOCIAL MEDIA ACCOUNT EXECUTIVE

BEST PR | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 19.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL