07.08.17, 16:08

Maxi3Lato, czyli Grupa Adamed z agencją So What

Logo SO WHAT
Fot.: materiały prasowe

Grupa Adamed - polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna powierzyła agencji So What realizację kampanii konkursowej Maxi3Lato. Akcja promocyjna jest kolejnym projektem opracowanym i w całości realizowanym przez So What dla Grupy Adamed na przestrzeni ostatnich trzech lat. 

Konkurs marki Maxi 3 Vena obowiązuje od 3 lipca do 15 października br. Celem promocji jest zwrócenie uwagi na profilaktykę szczególnie uciążliwych latem dolegliwości kończyn dolnych oraz działania sprzyjające zachowaniu prawidłowej pracy układu żylnego.

Wielokrotnie nagradzana za innowacyjność Grupa Adamed stale inwestuje w działalność badawczo-rozwojową i poszerza portfolio produktów o leki nowej generacji na kluczowe choroby cywilizacyjne. Pracując nad opracowaniem skutecznych terapii w walce o najwyższą stawkę, jaką jest zdrowie i życie, firma dba jednocześnie o zwiększanie poziomu świadomości pacjentów w zakresie profilaktyki prozdrowotnej.

Działania te realizuje między innymi we współpracy z agencją So What specjalizującą się w opracowywaniu i realizacji złożonych kampanii i konkursów konsumenckich dla sektora farmaceutycznego. Wiedza w zakresie kreacji w połączniu z wieloletnim doświadczeniem stanowi gwarancję efektywności działań prowadzonych w sposób transparentny, z uwzględnieniem wymogów sektora oraz misji i wizji klienta.

Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, z jaką wiąże się prowadzenie kampanii informacyjnych i promocyjnych dla sektora farmaceutycznego. Troska o najwyższe standardy prawne naszych rozwiązań i jednocześnie wysoka efektywność marketingowa kampanii są dla nas priorytetem. Zaufanie, jakim kontrahenci darzą nas od lat jest tego potwierdzeniem, dlatego stale doskonalimy nasze „know how”, aby nadal efektywnie wspierać naszych partnerów w realizacji ich misji”.  – powiedział Marek Zawisza,  Senior Creative Advisor, So What.

Komentarze

Powiązane

23.08.17, 13:08
reklama & PR » informacje
Czym jest dla Ciebie LOTTO Ekstraklasa? Kampania promocyjna nc+ i LOTTO Ekstraklasy
„Czym jest dla Ciebie LOTTO Ekstraklasa?” – pod tym hasłem 21 sierpnia br. ruszyła pierwsza w historii telewizyjna i internetowa kampania platformy nc+ i LOTTO Ekstraklasy.
23.08.17, 12:08
reklama & PR » informacje
Rada Reklamy wystosowała apel do ludzi reklamy
Rada Reklamy zwróciła się z apelem do twórców i osób wpływających na kształt reklamy, aby decydując się na wykorzystywanie symboliki narodowej i konotacji historycznych, posługiwały się nimi stosując zasady określone w Kodeksie Etyki Reklamy, czyli zgodnie z dobrymi obyczajami i w poczuciu odpowiedzialności społecznej.
23.08.17, 11:08
reklama & PR » informacje
Wysadź swoją starą. Akcja promocyjna marki Haier
„Wysadź swoją starą” to nowa akcja największego na świecie producenta sprzętu AGD.  Podczas aukcji w Strefie Marki Haier na Allegro, można stać się właścicielem nowej pralki Haier i otrzymać szansę spektakularnego rozstania się z dotychczasową. Zwycięzca dosłownie wysadzi ją w powietrze.
22.08.17, 20:08
reklama & PR » informacje
Getin Noble Bank tworzy Obszar Marketingu i Digital
Getin Noble Bank wzmacnia komunikację marketingową. W Banku powstał nowy Obszar Marketingu i Digital. Nowym działem kieruje Natalia Załęcka. Jej zespół odpowiada za komunikacją marketingową i wewnętrzną banku oraz rozwój kanałów elektronicznych (bankowości internetowej i mobilnej). 
22.08.17, 19:08
reklama & PR » informacje
Snow PR dla Reima
Pod koniec sierpnia br. fińska marka Reima, będąca wiodącym producentem odzieży dziecięcej, rusza z międzynarodową akcją pod hasłem #millionshoursofjoy, która ma zachęcić dzieci i całe rodziny do spędzania co najmniej jednej godziny dziennie na aktywności fizycznej.
22.08.17, 18:08
reklama & PR » ludzie
Piotr Czajkowski w El Padre
Po pozytywnym przejściu okresu próbnego do agencji El Padre dołączył Piotr Czajkowski, obejmując stanowisko Event Managera.
22.08.17, 15:08
reklama & PR » informacje
Planet PR dla CYBERSEC 2017
Od początku sierpnia br. Planet PR prowadzi międzynarodową komunikację III Europejskiego Forum Cyberbezpieczeństwa CYBERSEC 2017.
22.08.17, 13:08
reklama & PR » ludzie
Paulina Bielska i Adrianna Dzienis w Triple PR
Agencja Triple PR poszerzyła swój skład o dwóch młodszych specjalistów. Do zespołu dołączyły Paulina Bielska i Adrianna Dzienis, które wspomogą obsługę klientów z branży wnętrzarskiej i design oraz finansowej.
22.08.17, 11:08
reklama & PR » informacje
Coś świeżego rusza do Biedronki. Nowa kampania teaserowa sieci
20 sierpnia br. Biedronka rozpoczęła nową kampanię teaserową „Coś świeżego rusza do Biedronki”. Jest ona prowadzona w telewizji, na profilu sieci na Facebooku, na stronie internetowej sieci Biedronka oraz w sklepach.
22.08.17, 08:08
reklama & PR » informacje
Dziadek do orzechów chce zwrócić na siebie uwagę Maspexu
W poprzednim tygodniu okolicach siedziby Maspexu w Wadowicach pojawiły się billboardy, które nawiązują do głośnej w ostatnich tygodniach sprawie marki Tiger i jej niefortunnego posta z 1 sierpnia br. Na kreacji widoczny jest napis symbolizujący okrzyk tygrysa oraz podpis “Tresujemy niesforne marki”.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 11.10.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Łowca szczurów".

do 10.10.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Opowieści tajemnicze i szalone".

do 02.10.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Zatoka Latarni".

Kalendarium
Dziś jest 24 sierpnia 2017
Polecamy
Konferencje

18-20.10.2017 r., Warszawa.

15.09.2017 r., Kraków.

Http://www.Autodoc.PL