01.08.17, 11:08

Powstańcy 1944. Projekt Gazeta.pl na 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

Powstańcy 1944
Fot.: materiały prasowe

1 sierpnia br. Gazeta.pl po raz kolejny uczci rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego wyjątkowym materiałem wideo z udziałem powstańców. Materiał „Powstańcy 1944” będzie dostępny m.in. na stronie głównej portalu, na Facebooku, a także w serwisie Gazeta.pl.

W 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego redakcja Gazeta.pl po raz drugi oddaje głos osobom, które uczestniczyły w wydarzeniach 1944 roku. Zapoczątkowany w zeszłym roku projekt „Powstanie ‘44” został uzupełniony o kolejny wyjątkowy materiał wideo.

„Możliwość porozmawiania z ludźmi, którzy w 1944 roku walczyli za wolność to dla nas unikalne doświadczenie. W szczerych rozmowach opowiadali nam o swoich wspomnieniach i dzielili się prawdą o Powstaniu. Jesteśmy im głęboko wdzięczni za udział w nagraniach i wyjątkową lekcję historii i, przede wszystkim, życia” - mówi Anna Gumkowska, dyrektor biznesu lifestyle i wideo w Gazeta.pl.

Podczas tworzenia materiału zespół wideo Gazeta.pl zapytał Powstańców o to, co najlepiej zapamiętali z 63 dni walk, o najważniejsze momenty, emocje i uczucia, a także o codzienne życie w czasie wojny. Ich historie mówią same za siebie - powstańcy opowiadają m.in. o pierwszym papierosie wypalonym nie dla zabawy, ale żeby nie czuć okropnego głodu, pierwszym zabitym człowieku czy strachu odczuwanym podczas walki na barykadach.

1 sierpnia br. materiał będzie wyświetlany na stronie głównej Gazeta.pl, w kinach sieci Helios i Gutek Film, na ekranach AMS w warszawskich tramwajach oraz na ekranach Screen Network. Projekt będzie także promowany na antenie Radia TOK FM. Przez kolejne 63 dni fragmenty nagrań z udziałem powstańców będą publikowane na stronie głównej Gazeta.pl, a także na Facebooku. Materiał „Powstańcy 1944” miał swoją premierę na telebimie tuż przed startem sobotniego 27. Biegu Powstania Warszawskiego.

Komentarze

Powiązane

18.10.17, 12:10
internet » informacje
Zapytaj.onet.pl w nowej mobilnej odsłonie i z nowym logotypem oraz layoutem
Ruszyła nowa odsłona społecznościowego serwisu wymiany wiedzy Zapytaj.onet.pl. Na wersji mobilnej wprowadzono innowacyjną technologię PWA oraz możliwość korzystania z niej offline. Dodatkowo zmienił się logotyp i layout serwisu.
17.10.17, 09:10
internet » informacje
Wystartował NewsMavens.com. Europa w oczach kobiet
15 dziennikarek z 12 mediów i przegląd najistotniejszych z perspektywy kobiet artykułów z opiniotwórczych europejskich tytułów – tak prezentuje się NewsMavens.com, nowy anglojęzyczny serwis Agory. 
16.10.17, 13:10
internet » informacje
Business Insider Polska głównym dostawcą treści dla Onetu
Business Insider Polska staje się głównym dostawcą treści dla Onetu. W serwisie dostępne są już poszerzone informacje i nowe kategorie tematyczne. 
16.10.17, 06:10
internet » informacje
Serwisy sportowe Wirtualnej Polski nadal najpopularniejsze
Według badań Gemius/ PBI za wrzesień 2017 r., Serwisy sportowe należące do Wirtualnej Polski ponownie odnotowały znakomite wyniki i po raz kolejny były najchętniej wybieranymi witrynami w kategorii Sport.
15.10.17, 08:10
internet » informacje
IMAGINE wspiera debiut EnveloBanku w obszarze digital
IMAGINE wspiera digitalowo debiut EnveloBanku - cyfrowej marki Banku Pocztowego. Agencja przygotowała dla marki koncepcję i design serwisu informacyjnego, a także wsparcie digital.
14.10.17, 19:10
internet » informacje
Grupa Onet-RAS Polska współpracuje z Uniwersytetem SWPS w ramach programu Digital Media Campus
Program szkoleniowy Digital Media Campus Grupy Onet-RAS Polska w zakresie dziennikarstwa internetowego, będzie realizowany w nowym roku akademickim na Uniwersytecie SWPS na kierunku Digital Media na poziomie studiów podyplomowych. 
14.10.17, 10:10
internet » informacje
Wyborcza.pl bezpłatnie dla klientów sieci T-Mobile przez 90 dni
„Gazeta Wyborcza” rozpoczęła współpracę z siecią T-Mobile. Klienci tego operatora przez 90 dni mają bezpłatny dostęp do serwisów Wyborcza.pl. 
13.10.17, 20:10
internet » badania rynku
Smaker umacnia się na pozycji lidera
Należący do Interii Smaker jest nie tylko najpopularniejszym, ale i najszybciej rozwijającym się serwisem kulinarnym w polskim internecie – wynika z badań Gemius/PBI. We wrześniu br. skorzystało z niego ponad 3,6 mln użytkowników. 
11.10.17, 20:10
internet » informacje
Grupa Pracuj udostępniła nową wersje aplikacji Kalkulator Wynagrodzeń
Z początkiem października br. w sklepach mobilnych pojawiła się nowa wersja aplikacji Kalkulator Wynagrodzeń od Grupy Pracuj.
11.10.17, 08:10
internet » badania rynku
Analiza Gemius: jesienne ramówki w reklamie wideo online
Dzienna liczba emisji reklam wideo online premierowego serialu Polsatu we wrześniu br. nawet sześciokrotnie przebija sumę emisji wszystkich spotów tej stacji emitowanych w sierpniu. Reklamy hitów Wp.tv pojawiają się w sieci falami. Natomiast serwisy VoD – Netflix i Showmax – utrzymują stały poziom aktywności reklamowej niezależnie od działań tradycyjnych stacji.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 20.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Dzieci z Bullerbyn”.

do 19.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Kubuś Puchatek”.

do 18.11.17

Do zdobycia jednen egzemplarz książki „Ucieczka znad rozlewiska”.

Kalendarium
Dziś jest 23 października 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL