20.07.17, 11:07

Richard Magazine Poland. Nowy portal na polskim rynku

Logo Richard Magazine
Fot. materiały prasowe

Richard Magazine Poland to nowy portal na polskim rynku, o tematyce modowej i lifestylowej. Pomysłodawcą konceptu jest amerykańska firma Inventive Software LLC. 

W czerwcu br. na polskim rynku pojawił się nowy magazyn internetowy - Richard Magazine Poland. Od roku z sukcesami działa on także na rynku amerykańskim. Richard Magazine to portal, który jest połączeniem mody, piękna i pasji. Jego główna siedziba mieści się w Stanach Zjednoczonych. Tam zrzesza on nie tylko twórców amerykańskich, ale także specjalistów z różnych dziedzin z całej Europy, którzy na łamach magazynu dzielą się z czytelnikami swoją wiedzą.

Jednak Richard Magazine to nie tylko inspirujące teksty, ale również prężnie rozwijający się dział video. Magazyn regularnie publikuje relacje z pokazów mody, wywiadów z gwiazdami oraz sesji zdjęciowych.

Powstanie portalu na naszym rodzimym rynku ma być odpowiedzią na potrzeby czytelników, którzy doceniają rzetelnie przygotowane treści i chcą być na bieżąco z wydarzeniami ze świata mody i kultury. Richard Magazine to również jedyny serwis internetowy w Polsce, który tak mocno stawia na profesjonalny content audiowizualny, tym samym wpisując się w panujące w mediach międzynarodowych trendy.

W Polsce Richard Magazine współpracował już z projektantami, m.in.: Maciejem Zieniem, Tomaszem Ossolińskim, duetem Paprocki & Brzozowski, The Cadess, Robertem Czerwikiem oraz Jacobem. Portal ma na swoim koncie również działania z artystką Agnieszką Stopyrą, marką The Cat Cat Studio, CrossEyes, Loake, a także z agencją MyStyle-Events i Wrocław Fashion Meeting

 CXO polskiej edycji jest Dominik Gulewski, zaś redaktor prowadzącą Patrycja Sosnowska.

Komentarze

Powiązane

11.08.17, 15:08
internet » ludzie
Michał Mierzyński dołączył do zespołu Trader.com (Polska)
Wraz z początkiem sierpnia br. Michał Mierzyński został dyrektorem rozwoju i marketingu serwisów motoryzacyjnych w Trader.com (Polska).
11.08.17, 12:08
internet » informacje
Skarby polskie. Pierwszy serial internetowy HISTORY
Stacja HISTORY wyprodukowała pierwszy internetowy serial dokumentalny, który 10 sierpnia br. będzie udostępniony użytkownikom aplikacji nc+ GO TV, a pod koniec miesiąca pojawi się również na kanałach społecznościowych HISTORY. 
10.08.17, 08:08
internet » informacje
Przegląd mediów lokalnych na stronie głównej Wirtualnej Polski
Wystartował przegląd mediów lokalnych WP. To nowa sekcja strony głównej Wirtualnej Polski prezentująca  najważniejsze informacje z mediów regionalnych w całej Polsce. Postawiono na pełność, jakość i tempo prezentowanych informacji.
09.08.17, 18:08
internet » informacje
Reklama daje wolność mediom. Akcja Wirtualnej Polski
Wystartowała kampania Wirtualnej Polski, której celem jest przypomnienie użytkownikom, że reklamy stanowią podstawowe źródło utrzymania mediów.
08.08.17, 12:08
internet » badania rynku
Twitter.com rzadziej odwiedzany w weekendy
W lipcu br., stronę internetową Twitter.com odwiedzało codziennie średnio 1,4 proc. polskich internautów. Zdecydowanie mniejszą ochotę na ćwierkanie użytkownicy mieli w weekendy. 
08.08.17, 09:08
internet » ludzie
Anna J. Dudek w zespole serwisu Wysokieobcasy.pl
W sierpniu br. do zespołu serwisu Wysokieobcasy.pl dołączyła Anna J. Dudek, która będzie redaktorką prowadzącą.
07.08.17, 19:08
internet » informacje
WP Pilot - wakacyjna promocja pakietu
WP Pilot - telewizyjny serwis streamingowy, przygotował specjalną promocję. Na każdym urządzeniu  do końca sierpnia br. można  oglądać  ponad 80 kanałów telewizyjnych za 9.90 zł.
07.08.17, 17:08
internet » badania rynku
Płatności zbliżeniowe najpopularniejsze wśród Millenialsów
Tak wynika z najnowszego raportu Izby Gospodarki Elektronicznej “Portfel Polaka”, który kompleksowo porusza tematykę związaną z podejściem Polaków do finansów.
05.08.17, 18:08
internet » informacje
Dekoral udostępnił Wizualizer 3.0
Dekoral wprowadza nową wersję kultowej aplikacji, umożliwiającej wirtualny dobór koloru we wnętrzu. Wizualizer 3.0 został udostępniony na stronie producenta z początkiem lipca br.
03.08.17, 16:08
internet » informacje
Magazyn kulturalno-kulinarny KUKBUK stworzył limitowaną kolekcję lnianych tekstyliów
Do e-sklepu KUKBUK trafiła limitowana kolekcja tekstyliów kuchennych oraz stołowych stworzona przez magazyn kulturalno-kulinarny KUKBUK. Kolekcja „NaturaLnie” liczy osiem produktów. Wszystkie są w 100 proc. lniane i uszyte w Polsce.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 11.10.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Łowca szczurów".

do 10.10.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Opowieści tajemnicze i szalone".

do 02.10.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Zatoka Latarni".

Kalendarium
Dziś jest 20 sierpnia 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

15.09.2017 r., Kraków.

Http://www.Autodoc.PL