20.07.17, 11:07

Richard Magazine Poland. Nowy portal na polskim rynku

Logo Richard Magazine
Fot. materiały prasowe

Richard Magazine Poland to nowy portal na polskim rynku, o tematyce modowej i lifestylowej. Pomysłodawcą konceptu jest amerykańska firma Inventive Software LLC. 

W czerwcu br. na polskim rynku pojawił się nowy magazyn internetowy - Richard Magazine Poland. Od roku z sukcesami działa on także na rynku amerykańskim. Richard Magazine to portal, który jest połączeniem mody, piękna i pasji. Jego główna siedziba mieści się w Stanach Zjednoczonych. Tam zrzesza on nie tylko twórców amerykańskich, ale także specjalistów z różnych dziedzin z całej Europy, którzy na łamach magazynu dzielą się z czytelnikami swoją wiedzą.

Jednak Richard Magazine to nie tylko inspirujące teksty, ale również prężnie rozwijający się dział video. Magazyn regularnie publikuje relacje z pokazów mody, wywiadów z gwiazdami oraz sesji zdjęciowych.

Powstanie portalu na naszym rodzimym rynku ma być odpowiedzią na potrzeby czytelników, którzy doceniają rzetelnie przygotowane treści i chcą być na bieżąco z wydarzeniami ze świata mody i kultury. Richard Magazine to również jedyny serwis internetowy w Polsce, który tak mocno stawia na profesjonalny content audiowizualny, tym samym wpisując się w panujące w mediach międzynarodowych trendy.

W Polsce Richard Magazine współpracował już z projektantami, m.in.: Maciejem Zieniem, Tomaszem Ossolińskim, duetem Paprocki & Brzozowski, The Cadess, Robertem Czerwikiem oraz Jacobem. Portal ma na swoim koncie również działania z artystką Agnieszką Stopyrą, marką The Cat Cat Studio, CrossEyes, Loake, a także z agencją MyStyle-Events i Wrocław Fashion Meeting

 CXO polskiej edycji jest Dominik Gulewski, zaś redaktor prowadzącą Patrycja Sosnowska.

Komentarze

Powiązane

07.12.17, 20:12
| internet » e-commerce
Kolejna stacjonarna perfumeria Iperfumy.pl by Notino. Tym razem w Galerii Handlowej Bonarka w Krakowie
Perfumeria Iperfumy.pl by Notino otworzyła swój drugi salon sprzedaży stacjonarnej w Polsce. Nowy punkt został otwarty 1 grudnia br.
07.12.17, 14:12
| internet » informacje
Hard Talk – Na ostro. Nowy program WP poprowadzi Sandra Hajduk
W serwisie WP Gwiazdy debiutuje nowy format wideo. Program „Hard Talk – Na ostro” ma być połączeniem wywiadów o muzyce i kwestiach ważnych społecznie. 
06.12.17, 12:12
| prasa » informacje | internet » informacje
Wyborcza Classic. Nowy internetowy magazyn tworzony z archiwalnym artykułów Gazety Wyborczej
6 grudnia br., w serwisie Wyborcza.pl ukazało się pierwsze wydanie „Wyborcza Classic”, czyli internetowego magazynu tworzonego z archiwalnych tekstów „Gazety Wyborczej".
05.12.17, 18:12
| internet » informacje
Aplikacja Jakdojade z nową funkcjonalnością. Użytkownicy mogą kupować bilety komunikacji miejskiej w Warszawie
Aplikacja Jakdojade zyskała nową funkcjonalność. Za pośrednictwem aplikacji w Warszawie wprowadzono możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej. 
05.12.17, 09:12
| radio » ludzie | internet » wywiady
Rafał Mandes szefem działu Biznes na radiozet.pl
Były dyrektor pionu Biznes w Onecie, Rafał Mandes, został szefem utworzonego właśnie działu o tematyce biznesowej w ramach radiozet.pl - największego portalu w portfolio grupy Eurozet. 
04.12.17, 14:12
| internet » informacje
O!Europa. Europejskie kino w serwisie VoD.pl
Z początkiem grudnia br. ruszył projekt dedykowany europejskim filmom fabularnym i dokumentalnym czyli O!Europa. W ramach projektu, serwis VoD.pl będzie promować kino europejskie, a wśród propozycji znajdą się filmy fabularne oraz dokumentalne, prezentowane i nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych.
01.12.17, 20:12
| internet » ludzie
Michał Mętel dyrektorem ds. technologii w segmencie Internet Agory
Do zespołu segmentu Internet w Agorze dołączył Michał Mętel. Od 1 stycznia br. obejmie stanowisko dyrektora technologii Gazeta.pl.
30.11.17, 09:11
| internet » e-commerce
Szopi.pl zakwalifikowana w globalnym programie Google Launchpad Accelerator
Google ogłosił listę firm, które wezmą udział w globalnym programie Launchpad Accelerator. Wśród firm wybranych przez amerykańskiego giganta znalazła się – jako jedyna z naszego kraju – firma Szopi.pl. 
28.11.17, 19:11
| internet » informacje
Ruszyła sprzedaż reklam w serwisie Eurosportu i Interii
W połowie listopada br. pojawił się nowy serwis sportowy tworzony przez połączone redakcje Eurosportu i Interii. Obecnie została uruchomiona sprzedaż reklam.
28.11.17, 11:11
| internet » badania rynku
Serwisy sportowe chętniej odwiedzane w październiku
27,5 mln Polaków łączyło się w październiku br. z internetem. W związku z awansem Polaków na piłkarski mundial obserwowano też skokowe wzrosty odwiedzalności serwisów sportowych.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 11.01.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Http://www.Autodoc.PL