Umbraco Festival

Logo wydarzenia
Fot.: materiały prasowe

Umbraco Festival - już po raz drugi w Polsce! Zapoczątkowany w UK odniósł niesamowity sukces. W ciągu siedmiu lat festiwal w Wielkiej Brytanii stał się inspiracją do nauki, działania i miejscem spotkań z najlepszymi programistami w społeczności, ustępując jedynie wielkością Umbraco Codegarden w Danii.W tym roku zapraszamy na drugą już edycję festiwalu do Krakowa.

Tak więc, jeśli dopiero startujesz z Umbraco, jest to niesamowita okazja, aby spotkać się ze świetnymi ekspertami i dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego programiści na całym świecie uwielbiają pracę z tym systemem zarządzania treścią.

Podczas tegorocznej edycji wśród zaproszonych gości jest sam twórca Umbraco Niels Hartvig, który zaprezentuje nam swój festiwalowy keynote. Nie zabraknie również kawy, umbracowych upominków i wyśmienitego poczęstunku. Po pracowitym dniu zaprosimy Was na after party.

Festiwal odbędzie się 15 września w Starej Zajezdni przy ulicy Świętego Wawrzyńca 12 w Krakowie. Formularz rejestracyjny i wszelkie niezbędne informacje dostępne są na stronie http://UmbracoFestival.pl/ oraz na naszym FB evencie Umbraco Poland Festival.

Komentarze

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 11.10.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Łowca szczurów".

do 10.10.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Opowieści tajemnicze i szalone".

do 02.10.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Zatoka Latarni".

Kalendarium
Dziś jest 19 sierpnia 2017
Polecamy
Konferencje

15.09.2017 r., Kraków.

18-20.10.2017 r., Warszawa.

Http://www.Autodoc.PL