Umbraco Festival

Logo wydarzenia
Fot.: materiały prasowe

Umbraco Festival - już po raz drugi w Polsce! Zapoczątkowany w UK odniósł niesamowity sukces. W ciągu siedmiu lat festiwal w Wielkiej Brytanii stał się inspiracją do nauki, działania i miejscem spotkań z najlepszymi programistami w społeczności, ustępując jedynie wielkością Umbraco Codegarden w Danii.W tym roku zapraszamy na drugą już edycję festiwalu do Krakowa.

Tak więc, jeśli dopiero startujesz z Umbraco, jest to niesamowita okazja, aby spotkać się ze świetnymi ekspertami i dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego programiści na całym świecie uwielbiają pracę z tym systemem zarządzania treścią.

Podczas tegorocznej edycji wśród zaproszonych gości jest sam twórca Umbraco Niels Hartvig, który zaprezentuje nam swój festiwalowy keynote. Nie zabraknie również kawy, umbracowych upominków i wyśmienitego poczęstunku. Po pracowitym dniu zaprosimy Was na after party.

Festiwal odbędzie się 15 września w Starej Zajezdni przy ulicy Świętego Wawrzyńca 12 w Krakowie. Formularz rejestracyjny i wszelkie niezbędne informacje dostępne są na stronie http://UmbracoFestival.pl/ oraz na naszym FB evencie Umbraco Poland Festival.

Komentarze

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 31.08.17

Pula nagród w konkursie to aż 103 książki i inne niespodzianki. 

do 27.08.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Przebudzenie".

do 26.08.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Twoje listy chowam pod materacem. Korespondencja 1971–2002".

Kalendarium
Dziś jest 29 czerwca 2017
Polecamy
Konferencje

18-20.10.2017 r., Warszawa.

15.09.2017 r., Kraków.

Http://www.Autodoc.PL