10.05.17, 19:05

Zmiany personalne w biurze reklamy Edipresse Polska

Logo wydawnictwa
Fot.: materiały prasowe

1 maja br. nastąpiły zmiany w kierownictwie działu promocji oraz biura reklamy Platformy Poradnikowej Edipresse Polska, w skład której wchodzą dwutygodniki „Przyjaciółka” i „Pani Domu” oraz miesięcznik „Poradnik Domowy”, a także miesięcznika „Be Active. Dietetyka & Fitness”.

Edyta Kordowska, dotychczasowa Dyrektor Biura Reklamy Platformy, po 16 latach pracy zdecydowała o podjęciu nowych wyzwań zawodowych poza strukturami Edipresse, a stanowisko dotychczas przez nią zajmowane objęła Iwona Konopka.

 

Konopka swoją karierę rozpoczęła jako specjalista; a następnie kierownik w biurze reklamy tytułów młodzieżowych wydawnictwa Axel and Springer: Bingo, Dziewczyna i Popcorn. W 2012 r. została kierownikiem sprzedaży serwisu ofeminin.pl w biurze reklamy Media Impact Polska odpowiadając m.in za opracowanie strategii oraz realizowanie polityki sprzedażowej w ramach międzynarodowej grupy aufeminin.com. W 2016 r. przeszła do Wydawnictwa Marquard, gdzie pełniła funkcję dyrektora projektów specjalnych i new business. Iwona Konopka jest także współzałożycielką agencji mediowej Head of Media.

W strukturach Edipresse Polska Konopka będzie bezpośrednio podlegała Dyrektorowi Zarządzającemu Biura Reklamy Agnieszce Bieniek. Do jej głównych zadań będzie należało: zarządzanie zespołem handlowym Platformy Poradnikowej i Be Active; kreowanie i sprzedaż projektów internetowych; crossmediowych oraz z zakresu marketingu 360° dla tych brandów oraz współtworzenie ich strategii sprzedażowej.

Również 1 maja w dziale promocji Platformy Poradnikowej i miesięcznika "Be Active" na stanowisko p.o. dyrektora promocji awansowała Magdalena Kotowska, która podlega Ewie Redel-Bydłowskiej – dyrektorowi wydawniczemu tego segmentu oraz członkowi zarządu Edipresse Polska. Agnieszka Łubiarz, dotychczasowa dyrektor promocji Platformy i jednocześnie dyrektor wydawniczy segmentu True Story podjęła decyzję o kontynuowaniu współpracy z Edipresse wyłącznie w obszarze tytułów True Story.

Kotowska jest związana z Edipresse Polska od 2004 r. Karierę rozpoczynała w dziale promocji tygodnika „Przekrój”, a od ponad ośmiu lat koordynowała prace związane z promocją całej Platformy jako brand manager. Obecnie będzie odpowiedzialna za współtworzenie i realizację strategii marketingowej dla dotychczasowych i nowych projektów w Platformie. Równocześnie Wioletta Wojda-Bambot awansowała na stanowisko product managera Platformy Poradnikowej i Be Active, a Paulina Filipiak na stanowisko specjalisty ds. promocji w Platformie.

Komentarze

Powiązane

13.11.17, 09:11
prasa » informacje
Ewa Ewart AuTORytetem w Plebiscycie MediaTory
AuTORytetem studentów dziennikarstwa w 11. edycji Plebiscytu MediaTory - Studenckich Nagród Dziennikarskich została Ewa Ewart. 
10.11.17, 20:11
prasa » informacje
Kuchnia na cały rok. Specjalne wydanie magazynu Kuchnia
Ukazało się specjalne wydanie miesięcznika „Kuchnia”. To zbiór zeszytów z przepisami, które ukazują się co miesiąc w magazynie.
10.11.17, 08:11
prasa » informacje
Agora wprowadza nową strategię wydawniczą
Koncentracja na najsilniejszych markach prasowych i uporządkowanie portfolio wydawniczego, zbudowanie spójnej oferty działań okołowydawniczych, rozwój działań z zakresu custom publishing, a także poszukiwanie nowych możliwości na rynku prasy tradycyjnej - to najważniejsze cele nowej strategii wydawniczej pionu Czasopisma Agory.
09.11.17, 20:11
prasa » informacje
Specjalne wydanie Tylko Zdrowia o cukrzycy
Na rynku ukazało sie specjalne wydanie magazynu "Tylko Zdrowie" pod nazwą Jak dobrze żyć z cukrzycą”, które powstało we współpracy z lekarzami i dietetykami.
09.11.17, 09:11
prasa » informacje
Ks. Adam Boniecki upomniany przez przełożonego prowincji za wypowiedzi w mediach
Prowincja Polskiej Zgromadzenia Księży Marianów wydała komunikat odnośnie ostatnich wypowiedzi ks. Adama Bonieckiego.
08.11.17, 14:11
prasa » informacje
Durszlak. Bauer testuje nowy magazyn kulinarny
22 listopada br. nakładame Wydawnictwa Bauer ukaże się testowe wydanie magazynu „Durszlak”.
06.11.17, 18:11
prasa » dodatki do gazet
Kalendarz z naklejkami na 2018 rok z miesięcznikiem Dziecko
Do całego nakładu grudniowego wydania miesięcznika „Dziecko”, który pojawi się na rynku 7 listopada br., zostanie dołączony kalendarz na 2018 rok z naklejkami.
04.11.17, 12:11
prasa » dodatki do gazet
Atlas nieba z Gazetą Wyborczą
W środę i w czwartek, 8 i 9 listopada br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić dwie części książki „Atlas nieba”.
31.10.17, 14:10
prasa » informacje
Nowa struktura segmentu miesięczników poradnikowych Wydawnictwa Bauer
Od 1 listopada br. Wydawnictwo Bauer wprowadza nową strukturę segmentu magazynów poradnikowych, obejmującego miesięczniki "Kobieta i Życie", "Olivia" oraz "Świat Kobiety".
31.10.17, 08:10
prasa » informacje
Specjalne wydanie Gazety Wyborczej z okazji dnia Wszystkich Świętych
We wtorek, 31 października br. ukazało się specjalne wydanie „Gazety Wyborczej” z okazji dnia Wszystkich Świętych.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Konkursy
do 17.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz gry.

do 16.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

Kalendarium
Dziś jest 20 listopada 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL