05.05.16, 17:26

Czy warto kupić iPhone 6S?

Fot.: materiały prasowe

Zastanawiasz się pewnie jak wielu użytkowników, czy to kolejna zachcianka i modny gadżet czy rzeczywiście przydatna rzecz, która ułatwi Ci funkcjonowanie w tym zagonionym świecie. Nie ma jednoznaczniej odpowiedzi na to pytanie. Ilu użytkowników, tyle opinii. Warto więc przyjrzeć się bliżej samemu modelowi by ocenić, czy wiele się w nim zmieniło i czy aby na pewno wpływa to aż tak znacząco na komfort użytkowania telefonów marki Apple. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o iPhone 6S, koniecznie zapoznaj się z naszym materiałem i podejmij decyzję. Mamy nadzieję, że pomożemy!

Na pierwszy rzut oka

Dosłownie chwilę temu pojawił się w naszym kraju i już wzbudził wiele kontrowersji. Jedni mówią o nim w samych superlatywach, inni że jest totalnie niepotrzebnym wydatkiem. Niemniej jednak warto przyjrzeć się mu bliżej. Czym się różni w pierwszym momencie? Można go kupić w jednym z czterech kolorów Silver, Space Grey, Pink oraz Gold, a nie jak to było ostatnio w trzech. Nowa opcja kolorystyczna zapewne bardziej spodoba się paniom, ale ważne, że jest. Co warto zauważyć nowy iPhone 6S jest troszkę grubszy i cięższy od swojego starszego brata. Z tyłu posiada oczywiście znak S, który jako jedyny znak zewnętrzny właściwie pomaga nam rozróżnić te dwa modele od siebie. Jak to jednak było w przypadku iPhone 3GS (eS-ka była skrótem od angielskiego słówka Speed), również w tym wypadku nie jesteśmy zawiedzeni.  Bezsprzecznie mamy bowiem do czynienia z modelem dużo szybszym niż poprzedni.

Co kryje we wnętrzu?

Prócz zewnętrznego designu iPhone 6S zyskał mocno na funkcjonalności. Przede wszystkim zostały wymienione w nim procesory, na procesor A9, który jest znacznie wydajniejszy i wpływa na płynność pracy całego urządzenia. Ponadto, funkcja TouchID pracuje w nim zdecydowanie szybciej, niż w iPhone 6. Co ważne, aparat w iPhone 6S zyskał zupełnie nową matrycę 12 Mpix, a także możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 4K. Na uwagę zasługuje (nareszcie) zmieniony przedni aparat, który zamiast marnych 1,2 ma teraz kamerkę rozdzielczości 5 Mpix. Wielu ucieszy się z wieści, że iPhone 6S posiada także wbudowany w wyświetlacz 3D Touch, który rozpoznaje siłę nacisku kciuka na ekran, co umożliwia ustawianie wielu ciekawych opcji, np. podczas odbierania poczty mailowej.

Czy warto kupić iPhone 6s?

Jeśli masz starszy model iPhone’a niż iPhone 6 to nie kupuj iPhone 6. Zamiast tego dołóż do iPhone 6S, a na pewno nie pożałujesz tej decyzji. Zanim jednak zapłacisz, przemyśl jeszcze jedną kwestię, a mianowicie pojemność Twojego nowego telefonu, która jest kluczowa jeśli chodzi o cenę smartfonów marki Apple. Modele dostępne na polskim rynku to klasyczne 16 GB (trochę mało, biorąc pod uwagę możliwość nagrywania w 4K), 64 GB, do kupienia w http://www.play.pl/telefony/apple-iphone-6s-64gb-grey oraz 128 GB. Czasem warto wydać więcej. Jeżeli zaś jesteś osobą, która zmienia iPhone’a z każdą innowacją to przejście z iPhone’a 6 na 6S choć będzie przeskokiem, nie zaskoczy Cię aż tak mocno. Niemniej na pewno sprawi sporo radości, więc naszym zdaniem i tak warto.

Komentarze

Powiązane

14.01.18, 16:00
| biznes i technologie » sprzęt
HUAWEI i Baidu będą współpracować na rzecz rozwoju nowej ery sztucznej inteligencji
HUAWEI i Baidu ogłosiły porozumienie o zawarciu strategicznej współpracy obejmujące swoim zasięgiem badania i rozwój nad sztuczną inteligencję, platformą i technologiami oraz usługami internetowymi. 
14.01.18, 14:00
| biznes i technologie » informacje
Smartfon niezbędny w nowej, łódzkiej siedzibie mBanku
mBank oficjalnie otworzył naszpikowaną technologią siedzibę w Nowym Centrum Łodzi. Smartfon jest w niej nieodzowny – służy jako klucz wejściowy, pomaga zarezerwować salę czy odnaleźć miejsce spotkania. 
14.01.18, 13:00
| biznes i technologie » informacje
Lego ma już 85 lat
W 2017 r. Grupa LEGO celebrowała swoje 85. urodziny. Firma przeszła długą drogę, od małego warsztatu stolarskiego do nowoczesnego, globalnego przedsiębiorstwa wyznaczającego trendy w przemyśle zabawkarskim.
14.01.18, 12:00
| biznes i technologie » informacje
Colian Holding kupił irlandzkiego producenta wyrobów czekoladowych premium Lily O’Brien’s Holding Limited
Strategiczna transakcja na rynku wyrobów czekoladowych. Polska firma Colian przejmuje kontrolę nad marką premium wyrobów czekoladowych Lily’s O’Brien’s. Tym samym Colian Holding zyskuje nowe kanały dystrybucji i zwiększa zasięg na rynkach Irlandii, Wielkiej Brytanii, USA i Australii.
14.01.18, 11:00
| biznes i technologie » sprzęt
G2 Esports będzie współpracować z AOC
Firma AOC, producent monitorów gamingowych AGON, nawiązała partnerstwo z organizacją G2 Esports.
14.01.18, 10:00
| biznes i technologie » informacje
H&M nowym najemcą w Pasażach Tesco
W ostatnim kwartale 2017 r., do najemców Pasaży Tesco dołączyła jedna z największych firm odzieżowych na świecie – H&M.
13.01.18, 20:00
| biznes i technologie » informacje
Pilsweizer wprowadza piwo Legnickie
Browar Pilsweizer, we współpracy ze spólka Piwa Tradycyjne, wprowadza na rynek nową markę piwa – Legnickie. W planach obie strony mają poszerzenie palety piw Legnickich o dodatkowe smaki, oraz uruchomienie w Legnicy patronackiej hurtowni piw.
13.01.18, 19:00
| biznes i technologie » sprzęt
Samsun Notebook 7 Spin już w tym kwartale w USA
Firma Samsung Electronics wprowadzi do sprzedaży notebook Samsung Notebook 7 Spin (2018), który ma zapewnić użytkownikom wysoką wydajność.
13.01.18, 18:00
| biznes i technologie » informacje
70 tys. m. kw. Smyk z nowym centrum logistycznym w Łodzi
Panattoni Europe wybuduje centrum dystrybucji i obsługi sklepu internetowego dla firmy SMYK. Obiekt o docelowej powierzchni 70 tys. m kw. powstanie na terenie Panattoni Central European Logistics Hub w Łodzi. 
13.01.18, 17:00
| biznes i technologie » informacje
Prawie 700 tys. pasażerów. Rośnie liczba osbługiwanych osób przez port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
Blisko 700 tys. pasażerów skorzystało w 2017 r. z usług Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. To najlepszy wynik w historii lotniska, uzyskany głównie dzięki wzrostowi ruchu na trasach krajowych i zwiększeniu liczby wakacyjnych lotów czarterowych.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 22.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL