13.05.15, 14:00

Certyfikat UX-PM w Poznaniu - ostatnie 3 miejsca na czerwcową sesję

Fot.: materiały prasowe

Agencja UX Symetria będąca jedynym przedstawicielem UX-PM w Polsce ogłosiła termin nowej sesji certyfikacyjnej, która tym razem odbędzie się w Poznaniu. Już 11-12 czerwca br. w zabytkowym budynku Concordia Design uczestnicy będą mieli ostatnią przed wakacjami szansę na zdobycie certyfikatu wydawanego przez UXalliance.

Czerwcowa sesja UX-PM w Poznaniu jest odpowiedzią na utrzymujące się bardzo duże zainteresowanie programem certyfikacji - część uczestników zadeklarowała swój udział nie znając jeszcze dokładnego terminu i lokalizacji kolejnej edycji! Dlatego w momencie ogłoszenia naboru na termin czerwcowy do dyspozycji chętnych osób pozostały wyłącznie 3 miejsca.

Tak duża popularność UX-PM to efekt rosnącej ilości posiadaczy Certyfikatu na arenie międzynarodowej, jak również pierwsze opinie uczestników premierowej sesji w Polsce:

„Szkolenie UX-PM Level 1 to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą uporządkować swoją wiedzę o procesie tworzenia produktów i usług zgodnie z modelem User Centered Design. Pozwala zrozumieć i przekazać innym korzyść, jaką niesie poznanie użytkownika i jego potrzeb w budowaniu przewagi konkurencyjnej na rynku. Jest przydatne zarówno dla osób, które działają na rzecz klientów zewnętrznych, przy realizacji zadań projektowych, jak i wewnątrz organizacji - pozwala bowiem wykorzystać najlepsze praktyki UX we wdrażaniu usprawnień organizacyjnych” – komentuje Małgorzata Rusin z Divante.

"Certyfikacja UX-PM Level 1 to świetne wprowadzenie w świat User/Customer Experience. Jestem przekonany, że poznane na warsztatach metody pomogą adeptom UX w pracy przy projektach dla klientów w swojej organizacji. To jednocześnie dobra baza do dalszego pogłębiania umiejętności we własnym zakresie lub poprzez kontynuację ścieżki certyfikacyjnej UX-PM" – dodaje Michał Byrczek z Credit Agricole

„Moje odczucia odnośnie szkolenia są bardzo pozytywne. Przekazana wiedza nie jest tylko pustą teorią, ale można ją bez problemu zastosować zarówno przy kontaktach z Klientami jak i do usprawnienia procesów projektowych wewnątrz firmy. Ja miałem to szczęście, że już miałem okazję ją wykorzystać :)” – podsumowuje Rafał Niemczynowicz z GoldenSubmarine.

Certyfikat UX-PM opracowało 13 ekspertów UX Alliance - pierwszej, globalnej sieci agencji User Experience. 15 miesięcy pracy w 5 krajach na 3 kontynentach zaowocowało stworzeniem trzypoziomowej certyfikacji przygotowującej do kompleksowego zarządzania metodami UX w firmach. Uczestnicy w trakcie sesji teoretycznych i praktycznych nauczą się wykorzystania narzędzi UX na każdym etapie realizacji projektu, począwszy od określenia celu biznesowego, poprzez planowanie zasobów, a skończywszy na tworzeniu i implementacji nowego rozwiązania.

Najbliższa sesja certyfikacyjna

UX-PM Level 1 odbędzie się 11-12 czerwca w Poznaniu i zrealizowany będzie w małej, warsztatowej grupie maksymalnie 10-osobowej.

Aktualnie pozostały tylko 3 miejsca, więcej informacji pod adresem ux-pm.pl

Partnerzy UX-PM: PMI Poland Chapter, Magazyn Zarządzanie Projektami, Stowarzyszenie Inżynierii Wymagań, Mensis, Dziennik Internautów, Ad Monkey, Marketer+, e-biznes.pl, Retail360.pl, ForumBiznesu.pl, BusinessWoman&Life, REQ Magazyn, PortalMedialny.pl, PIXEL.

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 23.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 22.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz gry planszowej.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL