05.05.15, 12:20

Ostatnie dni na zgłoszenie kampanii promocyjnych do konkursu Kryształy PR-u

Fot.: materiały prasowe

6 maja br. upływa ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń do 4 edycji konkursu „Kryształy PR-u”, którego celem jest promowanie i nagradzanie najlepszych kampanii promocyjnych zrealizowanych przez samorządy i administrację państwową. W tym roku nagrody przyznane zostaną w 6 kategoriach. Uroczysta gala wręczenia „Kryształów PR-u” odbędzie się 13 maja w Krakowie podczas XII Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej.

„Kryształy PR-u” to konkurs wyjątkowy, bo nagrody za najlepsze kampanie promocyjne przyznawane są tylko jednostkom samorządu terytorialnego, administracji państwowej oraz spółkom samorządowym w sześciu kategoriach:

  • wizerunek w mediach społecznościowych
  • film promocyjny
  • promocja projektów unijnych
  • kreatywna kampania promocyjna
  • gazeta miejska lub biuletyn
  • kampania promocyjno-informacyjna spółki samorządowej

Udział w konkursie jest bezpłatny, termin przyjmowania zgłoszeń upływa 6 maja 2015 r. Uroczysta gala odbędzie się 13 maja w zabytkowym budynku Zakładu Uzdatniania Wody na krakowskich Bielanach.

Miasto – bohater wydarzeń

„Kryształy PR-u” przyznawane są podczas XII Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej, która odbędzie się od 13 do 15 maja w Krakowie pod hasłem „Miasto – bohater wydarzeń”. PR w Samorządzie to najstarsza konferencja w Polsce z obszaru public relations dedykowana przedstawicielom jednostek terytorialnych i samorządowych. Odbywa się ona nieprzerwanie od 2004 r. Zainicjowana w Kraśniku została przeniesiona do Katowic, a następnie do stolicy Małopolski. Przez kilkanaście edycji wzięło w niej udział kilka tysięcy uczestników – prezydentów, burmistrzów, wójtów, rzeczników prasowych i osób odpowiedzialnych za promocję i marketing w samorządzie i administracji publicznej. Każdego roku uznani eksperci podejmują tematykę aktualnych trendów w obszarze PR-u.

W tegorocznym programie znalazło się kilkanaście wykładów autorskich, panele dyskusyjne i spotkania z ekspertami public relations w Polsce Wśród uczestników i prelegentów konferencji pojawią się tak uznani eksperci, jak Mariusz Sokołowski – rzecznik prasowy Komendy Głównej Policji, Dariusz Kryszk – główny specjalista Departamentu Prasowo-Informacyjnego Ministerstwa Obrony Narodowej, Czesław Lang – organizator Tour de Pologne czy Adam Łaszyn – uznany przez magazyn Newsweek za jednego z 50 najbardziej wpływowych Polaków w 2009 roku.

Organizatorami wydarzenia są: Grupa PRC, Urząd Miasta Krakowa oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Krakowie. Wybór Krakowa jako miejsca organizacji konferencji nie jest przypadkowy – dowodzi m.in., że miasto posiada niezaprzeczalne osiągnięcia i w środowisku samorządowym może uchodzić za eksperta w dziedzinie promocji i marketingu miejsc.

Wszystkie informacje związane z „Kryształami PR-u” i Konferencją znajdują się na stronie www.prwsamorzadzie.pl.

Komentarze

Powiązane

23.02.18, 14:00
| reklama & PR » informacje
Tradycyjnie pyszne Święta. W marcu startuje kampania Galeo
1 marca br. startuje kampania reklamowa Galeo. Wsparte zostaną majeranek oraz pieprz czarny Galeo, reprezentujące portfolio przypraw niezbędnych do przygotowania tradycyjnych wielkanocnych dań.
23.02.18, 13:00
| reklama & PR » informacje
Havas Media utrzymuje budżet marki Tarczyński
Dom mediowy Havas Media (Havas Media Group) obronił budżet Tarczyński i zwyciężył w przetargu na obsługę mediową marki wędlin.
23.02.18, 12:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Kupuj z głową. Kampania serwisu Otomoto
Ruszyła kolejna kampania telewizyjna największego serwisu z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Tym razem Otomoto stawia na edukację i wsparcie dla tych, którzy planują kupić auto.
23.02.18, 10:10
| internet » e-commerce | reklama & PR » informacje
Definicja lepszych zakupów. Trwa kampania supermarketu Frisco.pl
W lutym br., wystartowała kampania supermarketu online Frisco.pl. To pierwsza kampania stworzona w ramach nowej platformy komunikacji marki, której przewodzi hasło „Frisco.pl – Definicja lepszych zakupów”.
22.02.18, 22:00
| reklama & PR » informacje
PTAK WARSAW EXPO stałym członkiem SBE
W lutym br. do grona członków Stowarzyszenia Branży Eventowej dołączył PTAK WARSAW EXPO, największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej.
22.02.18, 18:00
| reklama & PR » informacje
Już ponad 5 tys. osób skorzystało z porad chatbota Zieleniec SKI Areny

Zieleniec SKI Arena to największy w Polsce ośrodek narciarski. W zimie odwiedza go blisko 400 tys. turystów. I to właśnie w tym czasie goście zadają najwięcej pytań. Odpowiedzi szukają z reguły w mediach społecznościowych ośrodka. Głównie na Facebooku i w Messengerze, gdzie od tego sezonu - w tym komunikatorze - wspiera ich chatbot.
22.02.18, 17:00
| reklama & PR » informacje
Planet PR obsłuży kolejny raz European Rover Challenge
Planet PR po raz kolejny będzie obsługiwać jedno z największych międzynarodowych wydarzeń robotyczno-kosmicznych w Europie – European Rover Challenge. 
22.02.18, 16:00
| reklama & PR » informacje
Grzegorz Krzemień szefem Branżowej Rady ds. Kompetencji IAB Polska
Pracami drugiej kadencji Branżowej Rady ds. Kompetencji IAB Polska, której celem jest kształtowanie standardów kompetencji e-marketingowych, pokieruje od początku marca br. Grzegorz Krzemień, Prezes GoldenSubmarine. 
22.02.18, 15:00
| reklama & PR » ludzie
Awanse w Mindshare Polska
Żaneta Szysz oraz Małgorzata Żeleźnik awansują w strukturze domu mediowego Mindshare Polska. Natomiast Anna Milewska, obejmuje nadzór nad pracami zespołu Client Leadership. 
22.02.18, 11:00
| reklama & PR » informacje
Wielkie badanie wzroku. Walk realizuje kampanię 360 stopni dla Vision Express
20 lutego br., marka Vision Express rozpoczęła akcję pt. „Wielkie badanie wzroku”, której celem jest zachęcenie Polaków do dbania o oczy poprzez udział w profesjonalnych badaniach wzroku. Walk odpowiada za realizację działań w zakresie komunikacji 360 stopni. 
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 23.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 22.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz gry planszowej.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL