17.01.15, 12:01

Wings for Life World Run po raz kolejny z Public Dialog

Logo wydarzenia
Fot.: materiały prasowe

Po raz drugi komunikacja PR dla największego charytatywnego biegu na świecie- Wings for Life World Run, została powierzona Public Dialog. Wydarzenie odbędzie 3 maja 2015 r., w 35 miastach, na sześciu kontynentach. Podobnie, jak w zeszłorocznej edycji, w Polsce na trasę biegu wybrano Poznań.

W ramach obsługi PR, agencja zajmie się m.in.i: prowadzeniem biura prasowego, media relations, pozycjonowaniem eksperckim Ambasadorów i Przyjaciół akcji, organizacją wydarzeń specjalnych oraz współpracą z blogosferą. Ze strony agencji projekt obsługuje Artur Cheba - Senior Account Manager i Piotr Sutkowski - Account Executive.

Wings for Life World Run jest niepowtarzalną inicjatywą, ponieważ dokładnie w tym samym momencie, bez względu na porę dnia i nocy oraz panujące warunki atmosferyczne, wszyscy uczestnicy startują pod wspólnym hasłem „Biegniemy dla tych, którzy nie mogą!”. Po sukcesie poprzedniej edycji, w której udział wzięło ponad 35 tys. osób organizatorzy przewidują, że 3 maja frekwencja będzie jeszcze większa. Ideą całego przedsięwzięcia jest zebranie środków na Fundację Wings for Life, która przekaże je na badania poszukujące metody leczenia uszkodzonego rdzenia kręgowego. W zeszłym roku organizatorom udało się zebrać 3 miliony euro.

Komentarze

Powiązane

10.12.17, 09:12
| reklama & PR » informacje
Monday w szeregach IAB Polska
Monday (agencja komunikacji) przystąpiła do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. 
09.12.17, 18:12
| reklama & PR » informacje
W linii prostej od natury. Świeże soki Cymes
Ruszyła kampania promującą produkty oznaczone certyfikatem „Jakość Tradycja” oraz Europejskim Certyfikatem Żywności Ekologicznej, w której występują świeże soki Cymes z marchwi i z marchwi z selerem, produkowane przez firmę Victoria Cymes.
08.12.17, 19:12
| reklama & PR » informacje
Jan Peszek w kampanii Volkswagen Group Polska
Ruszyła ogólnopolska kampania edukacyjna Volkswagen Group Polska pod nazwą „Ubezpieczenia bez wpadek na każdy wypadek”, w której udział wziął aktor Jan Peszek. Jej celem jest zwiększenie świadomości kierowców w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych.
08.12.17, 18:12
| reklama & PR » informacje
Jakub Mauricz podejmuje współpracę z marką Bakalland
Bakalland nawiązał współpracę z Jakubem Mauriczem – ekspertem w zakresie dietetyki sportowej. Mauricz wspólnie z ekspertami marki stworzył recepturę najnowszej linii batonów Bakalland Protein by BA!. 
08.12.17, 17:12
| reklama & PR » informacje
Podaruj serdeczności od Solidarności. Kampania bombonierek marki Solidarność
Solidarność wspiera promocją bombonierki. W pierwszym kwartale przyszłego roku, marka zaprosi konsumentów do udziału w konkursie pod hasłem „Podaruj serdeczności od Solidarności”. 
08.12.17, 15:12
| reklama & PR » informacje
Zenith z budżetem Kauflandu
Kaufland, właściciel sieci hipermarketów, rozstrzygnął przetarg na obsługę mediową. 
08.12.17, 13:12
| reklama & PR » ludzie
Natalia Żmuda i Cezary Kuik w McCann Worldgroup
Do zespołu strategii i SoMe agencji McCann dołączyła Natalia Żmuda jako Community Manager oraz Cezary Kuik obejmując stanowisko Content Creative.
08.12.17, 12:12
| reklama & PR » ludzie
Jakub Krawczyk w zespole Spacecamp
Od listopada br. stanowisko CEO w agencji kreatywno – technologicznej Spacecamp objął Jakub Krawczyk, były Chief Digital Officer w Publicis Communications oraz Dyrektor Zarządzający w Saatchi & Saatchi IS.
08.12.17, 08:12
| reklama & PR » artykuły
Trendy, które warto wykorzystać do świątecznych kampanii w mediach społecznościowych
Planowanie świątecznych i noworocznych kampanii w pełni. Pojawiają się też pierwsze prognozy dotyczące trendów na 2018 r. Niektóre z nich warto wykorzystać już teraz, planując świąteczne działania marketingowe. Komentarz ekspercki Michała Chrościckiego , Analyst & Strategy Planner w Mint Media.
07.12.17, 19:12
| reklama & PR » informacje
Cesarz zarządza: tradycyjne Święta po swojemu. Kolejna odsłona kampanii Carrefour
Co dom to tradycja, dlatego na święta w Carrefour ma być wszystko – to dekret ogłaszany przez Napoleona w kolejnej odsłonie kampanii reklamowej autorstwa Saatchi & Saatchi IS.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 07.01.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

Polecamy
Http://www.Autodoc.PL