27.01.14, 09:01

Wyniki plebiscytu Nagroda Specjalna Zdobywców Eteru 2013:

Statuetka "Zdobywców Eteru"
Fot.: portalmedialny.pl

Statuetkę Nagrody Specjalnej "Zdobywców Eteru 2013" otrzymuje Artur Andrus z Programu Trzeciego Polskiego Radia. Słuchacze docenili klasę dziennikarza i humor satyryka. Andrus jest bez wątpienia jednym z najbardziej rozpoznawalnych "znaków jakości" Trójki.

Drugie miejsce w plebiscycie zajął popularny felietonista RMF FM - Tomasz Olbratowski. Trzecie miejsce zajmuje z kolei najpopularniejszy radiowy dziennikarz sportowy - Tomasz Zimoch. 

Nagroda Specjalna "Zdobywców Eteru 2013" - złota dziesiątka:
1. Artur Andrus (Trójka)

2. Tomasz Olbratowski (RMF FM)
3. Tomasz Zimoch (Polskie Radio)
4. Magdalena Iwaniec (RDN Małopolska)
5. Kuba Strzyczkowski (Trójka)
6. Grażyna Dobroń (Trójka)
7. Dariusz Rosiak (Trójka)
Piotr Stelmach (Trójka)
Zofia Sylwin (Trójka)     
10. Andrzej Siezieniewski (Polskie Radio)

Serdecznie gratulujemy!

Lista nominowanych osób do Nagrody Specjalnej "Zdobywców Eteru 2013":
A
rtur Andrus (Trójka) – za poczucie humoru, profesjonalizm oraz wszechstronność, które sprawiają, że jest nie tylko świetny w tym co robi, ale swoją działalnością poza radiem stanowi dla niego także świetną reklamę;
Piotr Bartyś (Radio RAM) - za niecodzienne playlisty Radia RAM i muzyczne wyczucie;
Krzysztof Berenda (RMF FM) – za profesjonalne „Fakty Ekonomiczne RMF FM”; 
Hanna Bogoryja-Zakrzewska (Polskie Radio) - za kontynuację mistrzowskiej formy reportażu;
Filip i Zygmunt Chajzerowie (Radio Złote Przeboje) – za audycję "Piątek u Chajzerów";
Anna Gacek (Trójka) - za sztukę przeprowadzania fascynujących wywiadów;
Grażyna Dobroń (Trójka) - za to, że uczy Polaków "jak żyć".;
Jerzy Handzlik (Radio Bielsko i Radio Express) - za konsekwentne budowanie lokalnych rozgłośni;
Magdalena Iwaniec (RDN Małopolska) - prezes Klubu Dobrze Nastawionych, za profesjonalizm i kreatywność;
Jakub Janiszewski (TOK FM) - za odważne tematy w "Połączeniu";
Katarzyna Kłosińska (Trójka) - za niezwykłe felietony o języku polskim;
Wiktor Legowicz (Trójka) - za edukację ekonomiczną Polaków;
Barbara Marcinik (Trójka) - za wyławianie pereł literatury i brawurowe pomysły interpretacyjne oraz za niezwykłe rozmowy o kulturze w „Magazynie Bardzo Kulturalnym”;
Krzysztof Michalski – za szczególny wkład w rozwój radiofonii;
Dariusz Rosiak (Trójka) - za sto procent misji w cyklu "Raport o stanie świata";
Marcin Pulit (Prezes Radia Kraków) - za realizację przedsięwzięć kulturalnych oraz wprowadzenie serwisów informacyjnych poruszających lokalna tematykę;
Tomasz Olbratowski (RMF FM) – za intelignetne i pełne humoru felietony  oraz trafną ocenę rzeczywistości;
Mirosław Ostrowski (PR Wrocław) - za wyznaczanie standardów radiowych i wprowadzenie DAB+ w kraju;
Andrzej Siezieniewski (Prezes Polskiego Radia) - za przywrócenie standardów i rozwój publicznej radiofonii oraz za start cyfrowego radia;
Marcin Sobesto (Radio PiN) - za Muzykę (nie tylko) dla Dorosłych w Radiu PiN;
Ewa Stanek (RMF Classic) - za program o książkach "Między Słowami”;
Piotr Stelmach (Trójka) - za „energię”  oraz za promowanie młodych, polskich zespołów w pasmie "OFFensywa";
Kuba Strzyczkowski (Trójka) - za prowadzenie debat radiowych na tematy rzadko goszczące w mediach oraz za wysoki profesjonalizm i przepłynięcie Oceanu;
Zofia Sylwin (Trójka) – za niezwykłe koncerty w Studiu im. Agnieszki Osieckiej;
Ewa Wanat (RDC) - za stworzenie nowej jakości radiowej w RDC;
Maria Woś (PR Wrocław) - za wspaniałe reportaże;
Artur Wieczorek (ArtRadio Bogatynia) – za stworzenie radia i za misyjność stacji;
Tomasz Zimoch (Polskie Radio) - za entuzjazm, pasję i serce, które wkłada w swoją pracę.

Komentarze

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 11.01.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Http://www.Autodoc.PL