27.12.12, 23:12

POPloty

POPloty
fot.: portalmedialny.pl

POPloty (28.12.2012 r.). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razem piszemy m.in. o: dwóch panach zakładających tygodnik; nowej telewizji informacyjnej oraz o nowym naczelnym "Rzepy"... UWAGA!!! BONUS!!!

Dwóch panów „L” – Lisiecki i Lisicki, planują uruchomienie nowego tygodnika, który w domyśle ma wypełnić lukę po sukcesie "Uważam Rze". Podobno jest zapotrzebowanie i czytelnicy będą walić drzwiami i oknami. Zapotrzebowanie pewnie i jest, zobaczymy jak będzie z wykonaniem. W końcu Machina wydawcy czasami zawodzi.

Wstrząs medialny może nas czekać wiosną 2013 roku. W owym czasie wystartować ma kolejna stacja informacyjna, tym razem jedynie prawdziwa i jedynie polska. Stankiewicz, Gargas, Sakiewicz, Wildstein – te nazwiska mówią same za siebie. Niezależnie i niepokorne treści będą dystrybuowane przez satelitę i sieci kablowe. Jest jednak jeden zonk – kanał ma być płatny. I tym oto sposobem, równo za rok będziemy podsumowywać niepokorny projekt do grona największych porażek 2013 roku. Bo Polak abonamentów płacić nie lubi, a i ojciec Tadeusz nie lubi konkurencji.

Jeden z biskupów, który nie tak dawno temu zakończył podróż na głębokim wydechu na warszawskiej latarni, nie otrzymał wnioskowanej propozycji kary. Sąd postanowił, że sprawa płynąć będzie w absolutnie zwyczajnym trybie. To zapewne decyzja sterowana przez opresyjny i totalny reżim premiera Tuska.

W Modlinie po uroczystym otwarciu lotniska, nastąpiło ciche zamknięcie. Okazało się, że pas nie pasi ekspertom. Za robotę nie odpowiada Bob Budowniczy tylko polscy specjaliści. Tak oto minął kolejny sen o podniebnych podbojach stolicy i okolicy. 

Z początkiem przyszłego roku obowiązki redaktora naczelnego "Rzeczpospolitej" obejmie Bogusław Chrabota. Panie Bogusławie, czy naprawdę było panu tak źle w tym Polsacie?

BONUS!

W związku z okrągłą rocznicą wybuchu Afery Rywina, przypominamy najciekawsze cytaty, które przeszły do historii.

I tak powiedziałem więcej, niż wiem.
Jerzy Urban

Pan jest zerem, panie pośle.
Leszek Miller do Zbigniewa Ziobro

Adam Michnik: Kolorowe skarpetki to symbol walki ze stalinizmem. Wszyscy bikiniarze chodzili w kolorowych skarpetkach.
Anita Błochowiak: Mówi się, że pedały też.

Pani poseł – proszę mi wybaczyć, ale obawiam się, że pani owies uderzył do głowy.
Bogdan Lewandowski do Renaty Beger

W Agorze mamy ciąg wind i korytarzy. Pionowych.
Anita Błochowiak

Komentarze

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 11.01.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Http://www.Autodoc.PL