11.10.12, 13:15

POPloty

POPloty
fot.: portalmedialny.pl

POPloty (12.10.2012 r.). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razem piszemy m.in. o: nowym studiu Faktów; końcu religia.tv oraz o poszukiwaniu białego światełka w tunelu otchłani Przekroju...

Na 15-lecie czołowego przedstawiciela mediów mętnego nurtu, objawiło się nowe wcielenie Faktów TVN. Czołówkowa zapowiedź jak w losowaniu totolotka, multimedialna ściana jako żywo zerżnięta zza oceanu i „Fakty po Faktach” wciśnięte gdzieś w kąt wielgachnego studia. Ale stół był czysty. Brawo Rurek i 100 lat!

Grzegorz Hajdarowicz nadal szuka białego światełka w tunelu otchłani Przekroju. Nowy naczelny i zapewne nowa linia programowa, a poziom upadku zapewne pozostanie taki sam. Niewykluczone, że jeszcze w tym roku do korporacyjnego giganta medialnego z ul. Prostej dołączą kolejne przejęte tytuły. Na wiele redakcji w kraju padł blady strach.

Abp Sławoj Leszek Głódź został delegatem Konferencji Episkopatu Polski ds. Telewizji Trwam. Jak sama nazwa wskazuje, delegat zajmować się będzie lobbowaniem na rzecz obecności jedynej słusznej, katolickiej i polskiej telewizji na naziemnym multipleksie. Przewodniczącemu KRRiT sugerujemy zakupienie potężnego zapasu soku pomidorowego i tabletek od bólu głowy.

A miało być tak pięknie… Miała być alternatywa względem toruńskiej stacji. I była. I było nawet nieźle. Ale programowo. Bo promocyjnie… Niedawno religia.tv przyjęła do pracy specjalistę ds. PR. Teraz już wiadomo po co – razem z Wielkim Księdzem likwidatorem będą na bieżąco informować o kolejnych etapach likwidacji.

W ramach unowocześniania anteny, Dyrektor Rabarbar na złość Krakusom skrócił hejnał do jednej zwrotki. Proponujemy kolejne innowacje antenowe: przeniesienie hejnału na północ, serwisy informacyjne odczytywane w rytm największych przebojów Bayer Full i Sygnały Dnia prowadzone w kostiumach kąpielowych. Słuchaczom Jedynki życzymy cierpliwości, a Dyrektorowi zimnych okładów.

Urodziny wkrótce będzie obchodzić telewizja publiczna. W ramach prezentu urodzinowego zamiast tortu związkowcy zamierzają strajkować i domagać się podwyżek i premii. Patrząc na ostatni wynik finansowy TVP, dla związkowców i wszystkich pracowników mogą to być ostatnie urodziny… Mimo wszystko telewizji życzymy stu lat (albo i dłużej).

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 23.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 22.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz gry planszowej.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL