16.08.12, 17:19

POPloty

POPloty
fot.: portalmedialny.pl

POPloty (17.8.2012 r.). Powracamy po wakacyjnej przerwie. I jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razem piszemy m.in. o: kolejnej edycji "Dragon's Den", o wynikach i zwolnieniach, a na koniec o Cudownej Mocy Bukietów pani wicederektor TVP INFO...

W kolejnej, jesiennej edycji "Dragons` Den" zabraknie w loży jurorów Grzegorza Hajdarowicza. Czyżby inwestycja w Presspublice ostudziła zapał do kolejnych inwestycji? A może tym razem inwestor wystąpi w roli poszukującego inwestora? Pomyślmy, kto by jeszcze chciał reanimować "Przekrój"?

Dziennikarze nadymają się z oburzenia, jak to syn premiera mógł jednocześnie pracować w Wyborczej oraz upadłych niedawno liniach lotniczych. Ba, przeprowadził nawet wywiad ze swoim chlebodawcą i nie dość, że przygotował pytania, to nawet opracował odpowiedzi. Cóż, dziennikarstwo dziennikarstwem, ale z czegoś żyć trzeba.

A w Agorze znowu będą wykopki. Z budynkiem przy ul. Czerskiej pożegna się 250 osób. Pewnie zadajecie sobie pytanie, kto tam jeszcze będzie pracował. No ktoś będzie, przykład spółki Presspublica pokazuje, że się da.

Oj zabolało. Kogo? Grupę TVN. Co? Euro. I kryzys. I słabe wyniki. I w ogóle wszystko było nie tak, jak być powinno. Jesienna ramówka ma być podobna do tej wiosennej, tyle że w wersji minimini. Zapewne i takie będą też wyniki.

Trwa największa afera finansowa od czasów (nie)bezpiecznych kas. Okazało się, że nie wszystko złoto, co się świeci. Każdy dzień to nieoczekiwany zwrot akcji. Podrobione dokumenty, fałszywe przelewy, zamykane oddziały i modlitwy w pewnym gdańskim kościele. To ostatnie polecamy wszystkim klientom, bo już tylko cud może uratować oszczędności życia.

Afery z Lilianną Sonik nie było – ogłosiła TeFałPe. Zdaniem publicznego nadawcy, nie było ani obiadków u biskupa, ani nieobecności w telewizji. My w te wszystkie absurdalne zarzuty w ogóle nie wierzymy, bo znamy Panią Derektor z pracowitości. Nie tak dawno temu, podrzucono nam na biurko zaproszenie podpisane przez samą Panią Derektor Instytutu Dziedzictwa (tak, ta sama osoba!) do wspólnego układania bukietów. A że jakoś to było zaraz po L4, rozumiemy przekaz akcji „Cudowna moc bukietów”. Już się zabieramy za bukieciarstwo, bo coś nas łamie w krzyżach…

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 23.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 22.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz gry planszowej.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL