15.07.12, 23:07

Zdobywcy Eteru 2011: Radiowiec 2011 roku - wyniki

Statuetka Zdobywców Eteru
fot.: portalmedialny.pl

Lista laureatów - Złota Setka Radiowców 2011 roku oraz lista pozostałych osób nominowanych przez uczestników plebiscytu "Zdobywcy Eteru.

Lista laureatów - Złota Setka Radiowców 2011 roku

1.    Marek Niedźwiecki (Trójka - Polskie Radio)
2.    Wojciech Mann (Trójka - Polskie Radio)
3.    Piotr Baron (Trójka - Polskie Radio)
4.    Tomasz Dudkiewicz (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
5.    Mateusz Żelazny (Radio Plus, Kielce)
6.    Krzysztof Jaworski (Radio eL, Elbląg)
7.    Grzegorz Zembrowski (Trójka - Polskie Radio)
8.    Piotr Kosiński (Trójka - Polskie Radio)
9.    Marcin Jędrych (RMF FM)
10.    Przemek Grabowski (RMF MAXXX)

11.    Daniel Dyk (RMF FM)
12.    Marcin Nozdryń-Płotnicki "Puoteck " (Radio Eska)
13.    Marcin Kydryński (Trójka - Polskie Radio)
14.    Kuba Wojewódzki (Radio Eska Rock)
15.    Kuba Strzyczkowski (Trójka - Polskie Radio)
16.    Przemysław Skowron (RMF FM)
17.    Adam Droździk (Polskie Radio Pomorza i Kujaw, Bydgoszcz)
18.    Piotr Metz (Trójka - Polskie Radio)
19.    Aleksandra Kaczkowska (Trójka - Polskie Radio)
20.    Darek Maciborek (RMF FM)

21.    Marcin Puszka (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
22.    Wojciech Ossowski (Trójka - Polskie Radio)
23.    Michał Figurski (Radio Eska Rock)
24.    Witold Lazar (RMF FM)
25.    Marta Grzywacz (RMF FM)
26.    Robert Konatowicz (RMF FM)
27.    Alicja Myśliwiec (RMF Classic)
28.    Włodzimierz Zientarski (AntyRadio)
29.    Mariusz Nałęcz-Nieniewski (Radio Wawa)
30.    Ewa Kwaśny (RMF FM)

31.    Piotr Stelmach (Trójka - Polskie Radio)
32.    Darek Maląg (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
33.    Rafał Żygiel (AntyRadio, Kraków)
34.    Artur Andrus (Trójka - Polskie Radio)
Tomasz Olbratowski (RMF FM)
36.    Szymon Majewski (Radio Eska)
37.    Piotr Kaczkowski  (Trójka - Polskie Radio)
38.    Dawid Zygmunt (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
39.    Marta Jeż (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
40.    Justyna Sokołowska (Radio Kolor, Warszawa)

41.    Marcin Bisiorek (Radio Eska Rock)
42.    Marcin Łukawski (Trójka - Polskie Radio)
43.    Leszek Adamczyk (Trójka - Polskie Radio)
44.    Stefan Janicki (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
45.    Krzysztof "Jankes" Jankowski (Radio Eska Rock)
46.    Jacek Tomczyk (Radio Mazowsze)
47.    Piotr Jaworski (Radio Kraków)
48.    Monika Olejnik (Radio Zet)
49.    Piotr Mika (Trójka - Polskie Radio)
50.    Aleksandra Opala (Akademickie Radio Centrum, Lublin)

51.    Beata Czystołowska (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
52.    Kamil Mrozkowiak (Akademickie Radio Kampus, Warszawa)
53.    Artur Chachlowski (Radio Alfa, Kraków)
54.    Krzysztof Rogoziński (Radio Pomorza i Kujaw, Bydgoszcz)
55.    Mateusz Cieślak (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
         Michał Nogaś (Trójka - Polskie Radio)
         Michał Zarzycki (Radio Plus)
58. Maciej Szajkowski (Czwórka - Polskie Radio)
59. Grzegorz Chyliński (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
60. Barbara Stępniak-Wilk (Radio Kraków)

61. Paweł Chowaniec (AntyRadio, Kraków)
      Robert Karpowicz (RMF MAXXX)
      Łukasz Luszczak (Radio Bielsko / Radio Express FM)
      Tomasz Wołodźko (Radio Eska, Wrocław)
      Bogdan Zalewski (RMF FM)
66. Barbara Byczkowska-Kardasiewicz (Radio ALL FM 96.9 Manchester)
      Maja Dudkiewicz (RMF FM)
      Anna Gacek (Trójka - Polskie Radio)
      Jacek Hawryluk (Dwójka - Polskie Radio)
      Paweł Loroch (AntyRadio)
      Piotr Majewski (Radio Pomorza i Kujaw, Bydgoszcz)
      Marcin Ziobro (RMF FM)
      Marek Zwyrzykowski (Dwójka - Polskie Radio)

74. Tomasz Florkiewicz (Radio Zet)
      Robert Kilen (Radio Wawa)
      Bartłomiej Majzel (Radio eM, Katowice)
      Mirek Mrzygłód (Radio Bielsko / Radio Express, Śląsk)
      Mariusz Owczarek (Trójka - Polskie Radio)
      Kacper Sulowski (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
      Halina Wachowicz (Trójka - Polskie Radio)

81. Krystian Hanke (Trójka - Polskie Radio)
      Agnieszka Kołodziejska (Radio Zet)
      Beata Michniewicz (Trójka - Polskie Radio)
      Małgorzata Raducka (Jedynka - Polskie Radio)
      Łukasz Suda (Radio Kolor, Warszawa)
      Mateusz Winiarski (Radio Bielsko / Radio Express, Śląsk)
      Tomasz Zimoch (Jedynka  - Polskie Radio)
88. Zbigniew Deka (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
      Grażyna Dobroń (Trójka – Polskie Radio)
      Kamil Gierczak (Radio Fama, Słupsk)
      Przemysła "Jah Jah" Frankowski (AntyRadio)
      Michał Margański (Trójka - Polskie Radio)
      Sławomir 'Rybka' Rybczyński (Radio Planeta, Bielsko-Biała)
     Jacek Żakowski (TOK FM)

95. Michał Hanczak (Radio Eska)
      Mariola Matuszyk (AntyRadio, Katowice)
      Wojciech Tomanek (Radio eM, Katowice)
      Piotr 'Makak' Szarłacki (AntyRadio)
      Piotr Glinkowski (RMF FM)
      Kuba Marcinowicz (Czwórka - Polskie Radio)

Pozostałe osoby nominowane do Zdobywców Eteru 2011:
Rafał Adamczak (Radio Eska)
Filip "Rudanacja" Antonowicz (Czwórka - Polskie Radio)

Wojciech Babiarczyk (Radio Złote Przeboje)
Kamil Baleja (RMF FM)
Agnieszka Barańska (Radio Kraków)
Wiesław Barczyszyn (Radio Plus, Legnica)
Mateusz Bartoszewicz (Radio Centrum Rzeszów)
Sława Bieńczycka (Jedynka  - Polskie Radio)
Paulina Bisztyga (Radio Kraków)
Andrzej Błaszczak (Radio Emaus, Poznań)
Małgorzata Błażewicz (Radio Eska, Łódź)
Łukasz Bogdan (Radio Eska, Łódź)
Wiktor Brzozowski (Radio Eska)
Rafał Bryndal (Radio Zet)
Dariusz Bugalski (Trójka - Polskie Radio)

Przemek Cacak (Radio Planeta FM)
Bartłomiej Chaciński (Trójka - Polskie Radio)
Zygmunt Chajzer (b. Jedynka - Polskie Radio)
Grzegorz Chlasta (TOK FM)
Michał Celeda (Radio Eska)
Aneta Czaban (Radio Fama, Kielce)
Piotr Czarnota (Radiofonia, Kraków)
Roman Czejarek (Jedynka  - Polskie Radio)
Kuba Czerniak (Akademickie Radio Centrum, Lublin)

Ewa Dąbrowska (Radio Pomorza i Kujaw, Bydgoszcz)
Janusz Deblessen (Trójka - Polskie Radio)
Michał Dobrołowicz (Radio Kolor, Warszawa)
Adam Dobrzyński (Radio Dla Ciebie, Warszawa)
Krzysztof Dowgird (AntyRadio)
Przemysław Draheim (Radio Pomorza i Kujaw, Bydgoszcz)
Teresa Drozda (Radio Dla Ciebie, Warszawa)
Dorota Dudek (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
Tomasz Dunowski (AntyRadio)
Anna Duszczyńska (Radiofonia, Kraków)
Marcin Dworak (Radio Eska Śląsk)
Rafał Działach (b. Radio Fest / Radio CCM, Gliwice)
Justyna Dźbik (Czwórka - Polskie Radio)

Beata Gajlewska (Radio Olsztyn)
Rafał Gajzler (Radio Centrum, Kalisz)
Robert Grablewski (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
Tomasz Gorazdowski (Trójka - Polskie Radio)
Adrian Górny (Akademickie Radio Centrum, Lublin)

Magdalena Fijałkowska (Radio Lublin)
Bartosz Filipowicz (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
Karol Ferenc (Akademickie Radio Luz, Wrocław)

Bartek Gil (Trójka - Polskie Radio)
Hanna Maria Giza (Dwójka - Polskie Radio)
Piotr Głowacki (Radio Słupsk)
Karol Gnat (Radio Planeta, Kielce)
Joanna Golon (Radio Olsztyn)
Małgorzata Gołota (Radio Plus)
Dariusz Gross (Radio Pomorza i Kujaw, Bydgoszcz)
Maciej Grzyb (RMF FM)
Artur 'Fiołas' Fiałkowski (Radio Planeta, Poznań)

Grzegorz Hoffman (Trójka - Polskie Radio)

Anika Idczak (Radiofonia, Kraków)

Michał Jarczok (Planeta FM, Bielsko-Biała)
Andrzej Jakubowski (Radio Fama)
Romuald Jakubowski (b. Jedynka  - Polskie Radio)
Michalina Janczak (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
Kamil Jasieński (Czwórka - Polskie Radio)
Sebastian Jasiński (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
Paweł Jawor (Radio Białystok)
Monika Jaworska (Radio RAM, Wrocław)
Lidia Jazgar (Radio Kraków)
Ryszard Jaźwiński (Trójka - Polskie Radio)
Magdalena Jethon (Trójka - Polskie Radio)
Tomasz Jezior (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
Janusz Juszczak (Radio Afera, Poznań)

Ula Kaczyńska (Czwórka - Polskie Radio)
Andrzej 'Ando' Kamiński (Radio Planeta, Poznań)
Tomasz Kammel (Radio Złote Przeboje)
Robert Kanterait (Trójka - Polskie Radio)
Michał Karnowski (b. Trójka – Polskie Radio)
Paweł Karpiszen (Radio Olsztyn)
Magdalena Kasperowicz (Czwórka - Polskie Radio)
Katarzyna Kawka (AntyRadio)
Tomasz Kaźmierski (Radio Pomorza i Kujaw, Bydgoszcz)
Piotr Kędzierski (ROXY FM)
Robert Klonowski (Radio Plus)
Bartłomiej Kopeć (Radiofonia, Kraków)
Jerzy Kordowicz (Trójka - Polskie Radio)
Grzegorz Kornacki (AntyRadio)
Michał Korościel (Radio Zet)
Janusz Korwin-Mikke (Radio Wnet na falach FM)
Paweł Kostrzewa
Kasia Kozimor (Radio VOX FM)
Marzena Kozłowska (AntyRadio)
Arkadiusz Kozłowski (Radio Merkury, Poznań)
Zbigniew Krajewski (Jedynka - Polskie Radio)
Anna Krakowska (Trójka – Polskie Radio)
Anna Kropaczek (RMF FM)
Mirosław Król (Radio Maryja)
Jacek Kruczek (Czwórka - Polskie Radio)
Karol Krzeszowiec (Radio Eska)
Andrzej Krystek (Radio Pomorza i Kujaw, Bydgoszcz)
Tomasz Kulesza (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
Bartosz Kupś (Radio Planeta, Poznań)
Jacek Kurek (Radio eM, Katowice)
Sylwia Kurzela (Radio Eska, Łódź)
Mariusz Kuś (Radio Plus, Kraków)
Mariusz Kwaśniewski (Radio Merkury, Poznań)
Maja Kwiatkowska (Radio Olsztyn)

Wiktor Legowicz (Trójka - Polskie Radio)
Paweł Lenartowicz (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
Dominik Lewicki (Radio Kaszebe)
Michał Loskot (Radio Plus, Śląsk)
Grażyna Lutosławska (Radio Lublin)

Michał Łanuszka (RMF Classic)
Cezary Łasiczka (TOK FM)
Kamil Łukaszczyk (Radio Elka, Leszno)
Krzysztof Łucki (Radio Vanessa, Racibórz)


Miłka Malzahn (Radio Białystok)
Piotr Marek (Radio Alfa, Kraków)
Marta Meissner (Radiofonia, Kraków)
Gabriel Menet (Akademickie Radio Centrum)
Damian Michałowski (Radio Zet)
Michał Mirosław (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
Artur Młyński (Radio Wrocław)
Tadeusz Mosz (TOK FM)

Małgorzata Nieciecka (Radiofonia, Kraków)
Piotr Niwald (Radio Planeta FM, Poznań)
Kamil Nosel (Radio Zet)
Anna Nowaczyk (Radio Eska Rock)

Agnieszka Obszańska (Trójka - Polskie Radio)
Kamil Olak (Radio Plus)
Kamil Olszewski (Radio Eska Rock)
Piotr Opoka (AntyRadio)
Piotr Orawski (Dwójka - Polskie Radio)
Artur Orzech (Trójka - Polskie Radio)
Michał Owczarek (Trójka - Polskie Radio)

Robert Paciorek (Radio Plus, Opole)
Agata Papierz (Radio i, Białystok)
Beata Pawlikowska (Radio Zet)
Marek Piechniczek (Radio eM, Katowice)
Dariusz Pieróg (Trójka - Polskie Radio)
Błażej Pierzak (Radiofonia, Kraków)
Krzysztof Pietraszewski (Radiofonia, Kraków)
Grzegorz Pilat (Radio i, Białystok)
Grzegorz Połatyński (Trójka - Polskie Radio)
Agnieszka Ponikiewska (Radio Plus)
Joanna Porębska (Radio Kraków)
Agnieszka Prokop (Radio Alfa, Kraków)

Jerzy Raczek (Radio Fest / Radio CCM)
Marek Rogala (Radio Słupsk)
Marzena Rogalska (Radio Złote Przeboje)
Dariusz Rosiak (Trójka - Polskie Radio)

Jacek Sałaputa (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
Przemysław Sasowski (Radio Plus)
Agnieszka Sielańczyk (ROXY FM)
Jerzy Skarżyński (Radio Kraków)
Cyryl Skiba (Radio Emaus, Poznań)
Robert Skrzyński (Radio Wrocław)
Krzysztof Skrzypkowski (Radio Eska, Łódź)
Mateusz Smółka (RMF MAXXX)
Michał Sobkowski (Radio Eska)
Dorota Sokołowska (Radio Białystok)
Tadeusz Sołtys (RMF FM)
Paweł Sołtysik (Radio Kraków)
Marcin Sońta (Radio Zet)
Jerzy Sosnowski (Trójka - Polskie Radio)
Dominik Stachyra (Akademickie Radio Centrum, Lublin)
Marek Starzyk (Trójka - Polskie Radio)
Marek Starybrat (Radio Zet)
Dariusz Staszak (Radio SUD, Kępno)
Sławomir Stelmaczonek (Radio Olsztyn)
Katarzyna Stoparczyk (Trójka - Polskie Radio)
Sylwester Strzałkowski (Radio eM, Katowice)
Paweł Szczepanik (Radiofonia, Kraków)
Marek Szurawski (Radio Lublin)
Piotr Sworakowski (Chilli Zet)
Maria Szabłowska (Jedynka  - Polskie Radio)
Tomasz Szachowski (Dwójka - Polskie Radio)
Agnieszka Szkuta – Cukierska (Radio Eska Rock)
Agnieszka Szydłowska (Trójka - Polskie Radio)

Grzegorz Ślubowski (Jedynka - Polskie Radio)

Monika Tarka-Kilen (Radio Wawa)
Dariusz Turecki (Radio Lublin)
Jarek Tworek (RMF MAXXX)
Łukasz Tymków (Radio Planeta)

Krzysztof Urbaniak (RMF FM)
Maciej Ulewicz (Radio PiN)
Maciej Urban (Radio Plus, Kielce)
Urszula Urzędowska (RMF Classic)

Idalia Tomczak (Radio Eska Rock)
Łukasz Tura (Radio eM, Katowice)
Paweł Turski (Radio Pomorza i Kujaw, Bydgoszcz)
Mariusz Trzmiel (Radio Olsztyn)
Paweł Typiak (Akademickie Radio Centrum, Lublin)

Wojciech Waglewski (Trójka - Polskie Radio)
Tomasz Waloszczyk (Radio VOX FM, Warszawa)
Bartek Wasilewski (Czwórka - Polskie Radio)
Janusz Weeis (Radio Zet)
Dawid Wenzel (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
Patrycja Wiśniewska (b. RMF FM)
Marcin Wiśniewski (Radio Gra)
Arek Włodarski (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
Tomasz Wojciechowski (Radio Hobby, Legionowo)
Tomek Wołodźko (Radio Eska)
Maciej Wowk (Muzyczne Radio, Jelenia Góra)
Robert Wnorowski (Radio Fest / Radio CCM, Gliwice)
Hirek Wrona (Trójka/Czwórka – Polskie Radio)
Marcin Wojciechowski (Radio Zet)
Anna Wysocka (Radio Konin)

Łukasz Zabielski (Radio I, Inowrocław)
Marek Zając (Radio Plus)
Michał Zaczyk (Radio Sud, Kępno)
Jan Zagozda (Jedynka - Polskie Radio)
Kinga Zdrojewska (Radio Eska Śląsk)
Joanna Zientarska (AntyRadio)
Anna Zimoch (Radio Plus)
Ernest Zozuń (Trójka - Polskie Radio)

Aleksandra Żaczek (Czwórka - Polskie Radio)
Tomasz Żąda (Trójka - Polskie Radio)
Michał Żołądkowski (Radio Wawa)
Marcin Żyski (Radio Planeta FM, Poznań)

stan: 12 lipca 2012 r.; weryfikacja: rozgłośnie radiowe, weryfikacja wyrywkowa uczestników konkursu, głosy unieważnione: brak adresu, brak dokładnych danych, itd.

Komentarze

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 31.08.17

Pula nagród w konkursie to aż 103 książki i inne niespodzianki. 

do 25.06.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 24.06.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 26 maja 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

18-20.10.2017 r., Warszawa.

Http://www.Autodoc.PL