05.07.12, 19:48

POPloty

POPloty
fot.: portalmedialny.pl

POPloty (06.07.2012 r.). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razem piszemy m.in.: o tym co powiedział red. Kraśko, o pasjonatach i radiowych hobbystach oraz o upadłościach...

Nad Piotrem Kraśko zaciągnęły się czarne burzowe chmury. Oto bowiem jakiś życzliwy (a życzliwych w naszym kraju mamy przecież zatrzęsienie) uprzejmie doniósł, iż szef Wiadomości pochwalił się w kierowanym przez siebie programie, iż właśnie stoi na dachu… tego, no, producenta czekolady. Spożywając właśnie czekoladę całkiem innego producenta, gratulujemy głupiej i bezmyślnej wpadki. No bo kogo to obchodzi, z czyjego dachu? Ważne, że z dachu. I z widokiem na Stadion Narodowy.

Pracownicy i wierzyciele Radia Hobby dopinają swego i postanowili je zamknąć. Odpowiednie sprawy toczą się albo niebawem toczyć się będą w sądzie. Jak ktoś jeszcze nie wie o co, to niech się dowie, że o pieniądze. Do rzeczy niematerialnych dołączylibyśmy jeszcze kiepską ofertę programową i niespełnione obietnice powstania fajnego radyjka pod Warszawą. A tych niewypłacalnych i rzekomo nietykalnych kilku by się jeszcze w Polsce znalazło….

Wielce zadziwia nas internetowy pasek telewizji informacyjnej TVN24. Od miesiąca emituje wciąż te same informacje, które – nie chwaląc się – znamy już niemalże na pamięć. A jak piłkarze, zjedli już śniadanie?

W ostatnim numerze niegdyś bardzo popularnego tygodnika "Przekrój" w ramach 'konwencji Porannego WF" pojawiły się słowa, których nawet my cytować się wstydzimy. Mamy nadzieję patrząc na sprzedaż, że problem wkrótce sam się rozwiąże.

Problem powoli też się sam rozwiązuje na Kopcu. Kolejna czołowa postać RMF FM odchodzi ze stacji, a wróble nam ćwierkają w redakcyjnym ogródku, że to jeszcze nie koniec. Uprzejmie radzimy Prezesowi przypomnieć sobie sztukę 'didżejowania'...

Wakacje dopiero co się rozpoczęły, a jedno z największych biur podróży w Polsce ogłosiło upadłość. Tymczasem media podały, że to może być dopiero początek, bo blisko 450 biur znalazło się w Krajowym Rejestrze Długów. Wszystkim podróżnikom, życzymy solidnej dawki adrenaliny w te wakacje. 

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

SOCIAL MEDIA ACCOUNT EXECUTIVE

BEST PR | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 18.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 17.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL