20.04.12, 12:04

Zdobywcy Eteru 2009: Perełka radiowa

Zdobywcy Eteru 2009: Perełka radiowa - wyniki.

Zdobywcy Eteru 2009: Perełka radiowa - wyniki

Wyniki plebiscytu "Zdobywcy Eteru 2009" w kategorii "Perełka Radiowa".

1.    Mały Leksykon Wielkich Zespołów (Radio Alfa, Kraków) – Artur Chachlowski
2.    Lista Przebojów Programu Trzeciego (Program Trzeci) – Piotr Baron
3.    TOP30 Lista Przebojów (Centrum, Kalisz) – Piotr Duster
4.    Słaby Program (RMF MAXXX) - Irek Jakubek, Bartek Lis, Zygmunt
5.    Ciemna Strona Mocy (Program Trzeci) – Aleksandra Kaczkowska
6.    Poranny WF (Eska Rock) – Michał Figurski i Kuba Wojewódzki
7.    Indian Summer (Afera, Poznań) - Andree Witold
8.    Poranek (CCM, Gliwice) – Jerzy Raczek
9.    Dance Mix Chart (Muzyczne Radio) – Maciej Wowk
10.  2 neurony i 3 jądra (ROXY FM) - Michał Migała i Piotr Kędzierski

11.    Anty-Party (Antyradio) – Tomasz Dunowski
Atelier (Program Trzeci) – Anna Gacek
Co się słucha (eLO RMF) – Piotr Mędrek
Hellofolks (Akademickie Radio Centrum,  Lublin) – Marcin Puszka
Hitplaneta (Muzyczne Radio, Jelenia Góra) - Tomasz Dudkiewicz
MiniMax (Program Trzeci) – Piotr Kaczkowski i Leszek Adamczyk
Noc Muzycznych Pejzaży (Program Trzeci) – Piotr Kosiński
Raport o stanie świata (Program Trzeci) – Dariusz Rosiak
saySMOLOgia (Antyradio) – Mariusz Smolarek
Wstawaj, szkoda dnia! (RMF FM) - Przemysław Skowron, Witold Lazar, Marcin Ziobro, Tomasz Olbratowski

21. Anty-Moto-Lista (Antyradio) - Włodzimierz Zientarski & Joanna Zientarska
Czarny Poniedziałek (Antyradio) - Maciej Gaweł & Dariusz Stolarczyk
Lista osobista (Program Trzeci) – Piotr Metz
Lista Przebojów Marka Niedźwieckiego (Złote Przeboje) – Marek Niedźwiecki
MO czyli Mało Obiektywnie (Program Trzeci) - Mariusz Owczarek
Myśliwiecka 3/5/7 (Program Trzeci) – Piotr Stelmach
Nawiedzone studio (Afera, Poznań) - Andrzej Masłowski
Nie do zobaczenia (Radio Zet) - Paweł Truszczyński i Agnieszka Kołodziejska
Offensywa (Program Trzeci) – Piotr Stelmach
Poeci Rocka (PiK, Bydgoszcz) - Adam Droździk
Siesta (Program Trzeci) - Marcin Kydryński
Trzecia Strona Księżyca (Program Trzeci) - Marek Starzyk, Grzegorz Połatyński i DJ Luna
Za a nawet przeciw (Program Trzeci) - Kuba Strzyczkowski
Złote, słodsze i najsłodsze (Złote Przeboje) - Marek Niedźwiecki

35. Byle do obiadu (RMF MAXXX) – Agnieszka Krzemień
Gilotyna (Akademickie Radio campus, Warszawa) - Olaf Deriglasoff i Andrzej Szajewski
Magnetofon (ROXY FM) – Bartek Czarkowski
Makakart/Makakofonia baby have fun (Antyradio) - Piotr "Makak" Szarłacki
Ostry dyżur (Antyradio) - Mariola Matuszyk
Polski Top Wszech Czasów (Program Trzeci) - Piotr Baron, Piotr Stelmach, Piotr Metz
Program (Akademickie Radio Centrum, Lublin) - Robert Grablewski
Prywatna Kolekcja (Program Trzeci) – Artur Orzech
Scena Ad Hoc (Akademickie Radio Centrum, Lublin) – Marcin Puszka
Soulówka (Akademickie Radio campus, Warszawa) – Sylwia Kawalerowicz
Stół z Powyłamywanymi Nogami  (Antyradio) - Paweł Loroch
Trasa 66 (Akademickie Radio campus, Warszawa) - Piotr Gebethner
Turbo Top (Antyradio) - Przemysław Frankowski
Wszystko co najlepsze (Afera, Poznań) - Janusz Juszczak

49. 3 to My (Akademickie Radio LUZ, Wrocław) - Tomasz Kuc, Bartosz Rutkowski, Kamil Wdowiak
Alternator (Akademickie Radio Kampus, Warszawa)
Archipelag Rocka (Akademickie Radio campus, Warszawa oraz Alfa, Kraków) – Andrzej Środka i DJ Roku
Duża czarna (Program Drugi) - Przemysław Psikuta
Gorąca 20 (Eska) – Puoteck
Karawana (eM, Katowice) - Bartłomiej Majzel
Muzyczne wspomnienia (Elka,  Leszno) - Jerzy Rozynek
Schronisko (Akademickie Radio LUZ, Wrocław) - Paweł Konieczny
Strefa biało-czerwona (Antyradio) - Przemysław Frankowski
Wieczorne Rozmowy (Antyradio) – Krzysztof-Alkoholik
Zostaw wiadomość (Euro) – Tomasz Kosiorek

60. Ewangelia zza krat (Nadzieja, Łomża) - ks. Adam Jabłoński
Gwidon daje jazzu (Radio Białystok)
Hit Mix (Planeta FM) - Bartek Mocarski
Megafon (Radio Kraków) – Agnieszka Barańska
Mijają lata zostają piosenki (Program Pierwszy) - Danuta Żelechowska i Jan Zagozda
Misje nie z tej ziemi (Radio Warszawa)
Mixer (Radio Gdańsk) - Marek Cegielski
Młodzi Na Plus (Plus, Opole) - Andrzej Szarometa i Diana Bogacz
Noc Poetów Piosenki (RMF Classic) - Michał Łanuszka
Nowe Trendy (Plus Opole) - Andrzej Szarometa
Pinacolada (PiN) – Stanisław Trzciński
Pokaż na co Cię... wstać (Planeta FM, Bielsko-Biała) – prezenterzy stacji
POPlista (RMF FM) – Dariusz Maciborek
Popołudnie na Planecie (Planeta FM, Bielsko-Biała) - prezenterzy stacji
Radiowa kafejka (Radio Kraków) – Antoni Krupa
Sobotni Poranek z RDN Małopolska (RDN Małopolska, Tarnów) – Kamil Wszołek
Studnia Akademicka (Radio Lublin) - Józef Szopiński
SzczypGOL - magazyn piłki ręcznej (iGOL FM) – Michał Wszołek
Total Chart (Planeta FM) - Bartek Mocarski
Total Chart (Planeta FM, Bielsko-Biała) – Roma Matysik
Zaparkuj Na Luzie (Park FM, Kędzieryn-Koźle) - Michał Andruszko
Złota Lista (radiomuza80.pl) - Radosław Wojciechowski

82. Akademia Rozrywki (Program Trzeci) - Artur Andrus
Alfabet Karpia (RMF MAXXX) - Robert Karpowicz
Byle do obiadu (RMF MAXXX Trójmiasto) - Mariusz Pucyło
Czarna Noc (Program Trzeci) – Hirek Wrona
Detektyw Inwektyw (Wawa) - Tomasz Łysiak
Dobronocka (Program Trzeci) – Grażyna Dobroń
GH+ (Program Trzeci) - Grzegorz Hoffman
Godzina z gadziną (Antyradio) - Aneta Małecka
Manniak po ciemku (Program Trzeci) - Wojciech Mann
Mikrokosmos (Program Trzeci) - Grzegorz Zambrowski
Ossobliwości muzyczne (Program Trzeci) – Wojciech Ossowski
Program Alternatywny (Program Trzeci) - Agnieszka Szydłowska
Reklama dymna (TOK FM) - Kamil Dąbrowa
Strefa rokendrola wolna od Angola (Program Trzeci) - Michał Owczarek
Studio el-muzyki (Program Trzeci) - Jerzy Kordowicz
Śniadanie w Trójce (Program Trzeci) – Beata Michniewicz
Świat według blondynki (Radio Zet) - Beata Pawlikowska
Tak to było  – Historia polskiego big beatu (Program Pierwszy) - Dariusz Michalski
Trójka budzi ludzi (Program Trzeci) – Piotr Łodej
Trzecia strona medalu (Program Trzeci) - Redakcja sportowa Trójki
W cieniu PeKiNu (Antyradio) - Aneta Małecka
Wrzenie świata (TOK FM) - Mariusz Szczygieł / Wojciech Tochman / Paweł Goźliński
Życie jak marzenie (Radio Zet) - Marzena Chełminiak

Komentarze

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 12.01.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 11.01.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Http://www.Autodoc.PL