20.04.12, 12:04

Zdobywcy Eteru 2008: Perełka Radiowa

Wyniki plebiscytu "Zdobywcy Eteru 2008" w kategorii "Perełka Radiowa".

Zdobywcy Eteru 2008: Perełka Radiowa (wyniki)

Przedstawiamy wyniki plebiscytu "Zdobywcy Eteru 2008"  w kategorii "Perełka Radiowa".

1. Słaby Program (RMF MAXXX) - Irek Jakubek, Bartek Lis, "Zygmunt"
2. Odcinek Specjalny (Radio Luz, Wrocław) - Karol Ferenc
3. Trzecia Strona Księżyca (Program Trzeci) - Marek Starzyk, Grzegorz Połatyński, DJ Luna
4. Mały Leksykon Wielkich Zespołów (Radio Alfa, Kraków) - Artur Chachlowski
5. Minimax (Program Trzeci) - Piotr Kaczkowski
6. Program Poranny (Radio CCM, Gliwice) - Jerzy Raczek
7. Poeci Rocka (Radio PiK, Bydgoszcz) - Adam Drozdzik
8. Rock Around (Radio PiK, Bydgoszcz) - Adam Droździk
9. Mega Beat Dance Chart 20 (Planeta FM, Opole) - Wojciech Trzciński
10. Lista Przebojów Programu III (Program Trzeci) - Piotr Baron

11. Dance Mix Chart (Muzyczne Radio, Jelenia Góra) - Maciej Wowk
12. Poranny W-F (Eska Rock) - Kuba Wojewódzki i Michał Figurski
13. Noc Muzycznych Pejzaży (Program Trzeci) - Piotr Kosiński
14. Top Wszech Czasów (Program Trzeci) - Piotr Baron, Piotr Stelmach, Piotr Metz
15. SaySMOLOgia (Antyradio) - Mariusz Smolarek
16. Rezonator (AinKarim 104,4 FM) - Szczepan Maślanka/Kamil Łątka
17. Byle do obiadu (RMF MAXXX) - Agnieszka Krzemień
     Czarny Poniedzialek (Antyradio) - Maciej Gaweł i Dariusz Stolarczyk
     Muzyczny Energizer (Roxy FM) - Tomasz Achtelik
     Niezły numer (Złote Przeboje) - Kamil Nosel
     Park Party (Park FM, Kędzierzyn-Koźle) - Damian Cebula
     Strefa rock and rolla wolna od angola (Program Trzeci) - Michał Owczarek
     Siesta (Program Trzeci) - Marcin Kydryński
24. Kronika Sportowa (Program Pierwszy) - redakcja sportowa Programu Pierwszego
     Lista Przebojów Marka Niedźwieckiego (Złote Przeboje) - Marek Niedźwiecki
     London Top 20 (Polskie Radio Londyn) - Grzegorz Albrycht
     M3 (Program Trzeci) - Piotr Kaczkowski
     Noc nie bez końca (eM, Katowice) - Jacek Kurek
     Turbo Top (Antyradio) - Przemysław Frankowski
     Za, a nawet przeciw (Program Trzeci) - Kuba Strzyczkowski

Pozostali nominowani:

89,8% winylowych płyt (RAM, Wrocław) - Paweł Krotoski
Alternator (Akademickie Radio Kampus, Warszawa) - Kasia Rodek, Wojtek Rodek Kamil Sosnowski
Atelier (Program Trzeci) - Anna Gacek
Bilet Do Kina (Vanessa FM, Racibórz) - Mariusz Weidner
Byle do obiadu (RMF MAXXX Kraków) - Rafał Żygiel
Byle Do Obiadu (RMF Maxxx Pomorze) - Kamil Gierczak
Ciemna Strona Mocy (Program Trzeci) - Aleksandra Kaczkowska
Dobranocka (Program Trzeci) - Grażyna Dobroń
Dzwonię do Pani/Pana w bardzo nietypowej sprawie (Radio Zet) - Janusz Weiss
Eska Live RMX (Eska) - Puoteck
Fakty (RMF FM) - zespół Faktów RMF FM
Fonograf (RDN Małopolska) - Krzysztof Borowiec
Gastrofaza (Antyradio) - Paweł Loroch
Gh+ (Program Trzeci) - Grzegorz Hoffman
Gotuj z Suliszem (PR Lublin) - Monika Janusz i Waldemar Sulisz
Gwiazdorozbiór (Antyradio) - Aneta Szymańska
Herbaciarnia (VIA, Rzeszów) - Marta Januszewska
HouseMix (Planeta FM) - Tomasz Rudnicki
Jajecznica Ala Dworak (Eska Śląsk) - Marcin Dworak, Alicja Folentarska
Jak minął dzień (CCM, Gliwice) - program reporterów Radia CCM
Jazz Quartet (Chilli ZET) - Rafał Bryndal
Jestem w szoku (RMF MAXXX) - Sylwia Pawłowska i Jarek Tworek
Karawana (eM, Katowice) - Bartłomiej Majzel
Klub Trójki (Program Trzeci) - Artur Andrus, Dariusz Bugalski
Kochaj się długo i zdrowo (TOK FM) - Ewa Wanat i Andrzej Depko
Koncertowe Radio PIK (PIK, Bydgoszcz) - Adam Droździk
Konkurs Absurdalny (RAM, Wrocław) - Monika Jaworska
Konkurs Dzieciaków Łobuziaków (Hit Włocławek)
Leniwa Niedziela (Roxy FM) - Kasia Nowicka
Liga Hitów (Radio Zet) - Tomasz Miara
Lista HOP-BĘC (RMF MAXXX) - Przemysław Grabowski
Lista Niezapomnianych Przebojów (Radio Kraków) - Jerzy Skarżyński
Lista Przebojów (Twoje Radio AM) - Szczepan Maślanka
Lista Przebojów Top30 (Radio Centrum Kalisz) - Piotr Duster
Lokalna Strefa Plusa (Radio Plus Opole) - Robert Paciorek, Andrzej Szarometa i Ewa Szyndler
Łodzie duże i małe (Radio Hobby, Legionowo) - Paweł Kubalski
Makakart / Makakofonia (Antradio) - Piotr Makak Szarłacki
Między słowami (Złote Przeboje) - Marzena Rogalska
Między słowami (Radio Niepokalanów) Malwina Szymańska
Misja Specjalna (PRL24) - Artur Kieruzal
Moje Kino (RMF Classic) - Magdalena Miśka
Muzyczne Fantazje (BonTon Radio, Chełm) - Tomasz Skibiński
Muzyczne Fascynacje (Plus, Opole) - Robert Paciorek
Muzyczne wspomnienia (Elka, Leszno) - Jerzy Rozynek
Muzyczny Turniej Dwójki (Program Drugi) - Tomasz Szachowski
Muzyczny Wehikuł Czasu (PR Lublin) - Jerzy Janiszewski
Muzyczny zamęt za abonament (Merkury, Poznań) - Sławomir Bajew
Myśliwiecka 3/5/7 (Program Trzeci) - Piotr Stelmach
Nawiedzone Studio (Afera, Poznań) - Andrzej Masłowski
Niesłychanie Pogodne Granie (Fama, Kielce) - Łukasz Kowalczyk
Noc na pięcioliniach (PiK, Bydgoszcz) - Adam Droździk
Nowe Trendy (Plus, Opole) - Andrzej Szarometa
Ossobliwości Muzyczne (Program Trzeci) - Wojciech Ossowski
Ostry Dyżur (Antyradio) - Aleksander Ostrowski
Piąta strona świata (Plus) - Michał Zarzycki
Pionowe Poziomy (PiK, Bydgoszcz) - Krzysztof Rogoziński
Planeta In The Mix (Planeta FM)
Przebojowa Lista Przebojów (Traffic, Wrocław) - Robert Błaszczyk
Po bandzie (Euro) - Witold Odrobina
Pod Tytułem (TOK FM) - Roman Kurkiewicz
POPLista (RMF FM) - Dariusz Maciborek
Popołudnie na Planecie (Planeta FM, Bielsko-Biała) - Sławomir Rybczyński
Poranek na Planecie (Planeta, Bielsko-Biała) - Michał Jarczok
Poranek Radio (Trafic, Wrocław) - Robert Błaszczyk
Porannik (Planeta FM, Poznań) - Magdalena Nowak  i Patrycjusz Tomaszewski
Program Alternatywny (Program Trzeci) - Agnieszka Szydłowska
Program REGGAU (Antyradio) - Przemysław "Jah Jah" Frankowski
Prywatna Kolekcja (Program Trzeci) - Artur Orzech
Prze-mix (RMF Maxxx) - Przemysław Grabowski
Przy muzyce o sporcie (Propgram Pierwszy) - redakcja sportowa Jedynki
Radio Planet i Komet (PiK, Bydgoszcz) - Piotr Majewski
Radioaktywna Lista Przebojów (FaMa, Kielce) - Piotr Gładkowski
Raport o stanie świata (Program Trzeci) - Dariusz Rosiak
Rewizyty (PiK, Bydgoszcz) - Krzysztof Rogoziński
Rock and Roll - Historia powszechna (Program Trzeci) - Piotr Metz
Stół z powyłamywanymi nogami (Antyradio) - Paweł Loroch
Strefa Zero (Park FM, Kędzierzyn-Koźle) - Adam Lecibil
Studio El-Muzyki (Program Trzeci) - Jerzy Kordowicz
Sygnały Dnia (Program Pierwszy) - Wiesław Molak.
Szczytowanie (Antyradio) - Przemysław Frankowski
Świat według blondynki (Radio Zet) - Beata Pawlikowska
Świat Według Karpia (RMF MAXXX) - Robert Karpowicz
Tanie Granie (Program Trzeci) - Wojciech Mann, Grzegorz Wasowski
Ten Top (RMF FM) - Marcin Jędrych
Teraz Polskie (Program Trzeci) - Mariusz Owczarek
Total Chart (Planeta FM) - Romek Matysik
Trzy kwadranse jazzu (Program Trzeci) - Jan Ptaszyn Wróblewski
TuBaron (Program Trzeci) - Piotr Baron
Wasza muzyka (RMF FM) - Robert Janowski
Wieczorne Rozmowy (AntyRadio) - Krzysztof Dowgird
Wstrząśnięta, nie zmieszana (Planeta) - Izabella Szewczyk
Wydarzyło się przed IV RP (Polish Radio London 24 - Artur Kieruzal
Z mikrofonem po boiskach (PR Katowice) - Krzysztof Klepczyński
Zakładka Kosy (Antyradio)
Zjednoczone Królestwo (Trzeci Program Polskiego Radia) Piotr Metz
Złota Sobota (Katolickie Radio Ciechanów) - Michał Wichłacz
Złote Słodsze i Najsłodsze (Złote Przeboje) - Marek Niedźwiecki
Zostaw wiadomość (Euro) - Tomasz Kosiorek

Komentarze

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 20.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Dzieci z Bullerbyn”.

do 19.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Kubuś Puchatek”.

do 18.11.17

Do zdobycia jednen egzemplarz książki „Ucieczka znad rozlewiska”.

Kalendarium
Dziś jest 23 października 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL