18.10.09, 12:10

Trzy nowe kanały Discovery w ofercie Multimedia Polska

ID Investigation Discovery, Animal Planet HD i Discovery Historia dołączyły do oferty Multimedia Polska.

ID Investigation Discovery i Discovery Historia dołączyły do oferty Multimedia Polska. Discovery Historia to kanał telewizyjny oferujący innowacyjne podejście do tematów historycznych oraz ID Investigation Discovery, 24-godzinny kanał o tematyce kryminalnej i sądowej, dostępne są dla abonentów Multimedia Polska w pakiecie Cyfrowy Komfort. Równocześnie w pakiecie tym pojawił się Discovery HD. W najbliższym czasie Multimedia rozszerzą ofertę o nadający w złotym standardzie 1080i HD kanał Animal Planet HD. Zostanie on włączony do pakietu Cyfrowy HD.

„Discovery oferuje bogate portfolio kanałów, w którym każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Docierając do szerokiego grona odbiorców Discovery dostarcza najwyższej jakości programy i gwarantuje rozrywkę na najlepszym poziomie” – powiedziała Kinga Toth, Affiliate Sales Director, Discovery Networks Central Europe. „Cieszę się z poszerzenia współpracy z Multimedia Polska. Po wprowadzeniu kolejnych trzech stacji z naszego portfolio w ofercie operatora znajdzie się wszystkich dziewięć dostępnych w Polsce kanałów Discovery. Jestem przekonana, że ID Investigation Discovery, Discovery Historia oraz Animal Planet HD stanowić będą dla abonentów Multimedia Polska prawdziwą wartość dodaną i zyskają uznanie nawet najbardziej wymagających odbiorców.”

„Konsekwentnie rozwijamy ofertę o kanały, które wśród naszych abonentów cieszą się dużą popularnością, a kanały popularno-naukowe zdecydowanie do nich należą" – mówi Edyta Bukowska, Content Manager w Multimedia Polska. „Rozbudowujemy też naszą ofertę programów emitowanych w jakości HD – stąd do obecnych już w ofercie kanałów z portfolio Discovery wkrótce dołączy Animal Planet HD”  - dodaje Bukowska.


Komentarze

Powiązane

22.01.15, 16:01
telewizja » seriale
III sezonu serialu Elementary w AXN
Pierwszy odcinek III sezonu "Elementary" AXN bada w poniedziałek 2 lutego br., tylko trzy miesiące po amerykańskiej premierze.
22.01.15, 10:01
telewizja » informacje
Rynek reklamowy na wyraźnym plusie. Rosną wydatki na reklamę TV
O 3-4 proc. wzrósł rynek reklamy w ubiegłym roku – ocenia dom mediowy Mindshare Polska. W tym roku dynamika wzrostu może być nieco wyższa. Wbrew prognozom rosną wydatki na reklamę telewizyjną mimo silnej konkurencji ze strony reklamy wideo w internecie. 
21.01.15, 22:01
telewizja » seriale
Nie rób scen w TVN
Trwają zdjęcia do nowego serialu komediowego produkcji TVN – „Nie rób scen” w reżyserii Łukasza Palkowskiego. W rolach głównych wystąpią: Joanna Brodzik, Aleksandra Popławska, Monika Mariotti oraz Magdalena Popławska. Emisja serialu od marca 2015 r. w TVN.
21.01.15, 21:01
telewizja » informacje
EPG z podpowiedzią na Platformie Hybrydowej TVP
Unikatową funkcję - elektroniczny przewodnik po programie telewizyjnym (EPG) z podpowiedzią - zaoferował TVP wszystkim odbiorcom swojej Platformy Hybrydowej. To pierwsze takie rozwiązanie w standardzie TV hybrydowej w skali świata.
21.01.15, 14:01
telewizja » informacje
Dwa sezony Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC) w Polsat Sport Extra
Telewizja Polsat zakupiła na dwa najbliższe sezony prawa do pokazywania najbardziej prestiżowych wyścigów rajdowych z udziałem najlepszych kierowców czyli Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC) z udziałem Roberta Kubicy.
21.01.15, 13:01
telewizja » seriale
III sezon House of Cards w kolekcji Seriale+ zaraz po amerykańskiej premierze
SERIALE+ (usługa VOD nc+go TV) jako pierwsza kolekcja VOD w Polsce udostępni trzeci sezon serialu „House of Cards”. 
20.01.15, 22:01
telewizja » badania rynku
Echa Dnia z nowym rekordem
Kolejny rekord oglądalności ustanowiły w piątek, 16 stycznia 2015 r. „Echa Dnia” - publicystyczny program TVP Regionalna. 
20.01.15, 19:01
telewizja » informacje
CNN International i McLaren Technology Group nawiązały wieloletnią współpracę
CNN International i McLaren Technology Group ogłosiły, że CNN będzie nowym partnerem zespołu McLaren-Honda w 2015 roku i kolejnych sezonach Formuły 1.
20.01.15, 13:01
telewizja » ludzie
Adam Lemański w dziale komunikacji i PR nc+
Adam Lemański obejmie stanowisko kierownika ds. komunikacji korporacyjnej i PR kanałów filmowych platformy nc+.
20.01.15, 12:01
telewizja » informacje
Plany Eurosportu na 2015 rok
Eurosport przedstawił ramówkę na rok 2015 z wydarzeń relacjonowanych na żywo. W tegorocznej ofercie stacji znajdzie się 37 imprez rangi mistrzostw świata.
Nasze usługi
Transmisje video: http://video.nadaje.com
Serwery shoutcast: http://serwery.nadaje.com
Panel radiowy: http://serwery.nadaje.com/services/panel/
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Konkursy
do 26.02.15

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 25.02.15

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 24.02.15

Do zdobycia jeden egzemplarz ksiażki.

Kalendarium
Dziś jest 25 stycznia 2015
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

31.01.2015 r., Poznań.