18.10.09, 12:10

Trzy nowe kanały Discovery w ofercie Multimedia Polska

ID Investigation Discovery, Animal Planet HD i Discovery Historia dołączyły do oferty Multimedia Polska.

ID Investigation Discovery i Discovery Historia dołączyły do oferty Multimedia Polska. Discovery Historia to kanał telewizyjny oferujący innowacyjne podejście do tematów historycznych oraz ID Investigation Discovery, 24-godzinny kanał o tematyce kryminalnej i sądowej, dostępne są dla abonentów Multimedia Polska w pakiecie Cyfrowy Komfort. Równocześnie w pakiecie tym pojawił się Discovery HD. W najbliższym czasie Multimedia rozszerzą ofertę o nadający w złotym standardzie 1080i HD kanał Animal Planet HD. Zostanie on włączony do pakietu Cyfrowy HD.

„Discovery oferuje bogate portfolio kanałów, w którym każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Docierając do szerokiego grona odbiorców Discovery dostarcza najwyższej jakości programy i gwarantuje rozrywkę na najlepszym poziomie” – powiedziała Kinga Toth, Affiliate Sales Director, Discovery Networks Central Europe. „Cieszę się z poszerzenia współpracy z Multimedia Polska. Po wprowadzeniu kolejnych trzech stacji z naszego portfolio w ofercie operatora znajdzie się wszystkich dziewięć dostępnych w Polsce kanałów Discovery. Jestem przekonana, że ID Investigation Discovery, Discovery Historia oraz Animal Planet HD stanowić będą dla abonentów Multimedia Polska prawdziwą wartość dodaną i zyskają uznanie nawet najbardziej wymagających odbiorców.”

„Konsekwentnie rozwijamy ofertę o kanały, które wśród naszych abonentów cieszą się dużą popularnością, a kanały popularno-naukowe zdecydowanie do nich należą" – mówi Edyta Bukowska, Content Manager w Multimedia Polska. „Rozbudowujemy też naszą ofertę programów emitowanych w jakości HD – stąd do obecnych już w ofercie kanałów z portfolio Discovery wkrótce dołączy Animal Planet HD”  - dodaje Bukowska.


Komentarze

Powiązane

27.04.16, 14:04
telewizja » informacje
EURO 2016 jednak także w Telewizji Polskiej
Telewizja Polska zakupiła prawa do najbliższych mistrzostw Europy w piłce nożnej. W TVP1 będzie można zobaczyć 11 meczów EURO 2016.
27.04.16, 13:04
telewizja » ludzie
Cathy Ibal z CNN International Commercial odpowiedzialna za większą liczbę rynków z regionu EMEA
Cathy Ibal dołączyła do kadry kierowniczej CNN International Commercial. Dotychczas odpowiadała za prace działów sprzedaży reklam w CNN w Europie Południowej, Centralnej i Wschodniej, Turcji oraz regionie CIS. Teraz w zakres jej obowiązków wchodzi również nadzór nad rynkami bliskowschodnimi i afrykańskimi.
27.04.16, 11:04
telewizja » informacje
Materiały stacji Kuchnia+ także na YouTube
Na telewizyjnych ekranach, w aplikacji mobilnej, na Facebooku i stronie internetowej, a teraz także na YouTube. Wśród wielu unikalnych materiałów znajdą się tam wybrane odcinki autorskich produkcji stacji. Od 26 kwietnia br. na YouTube można obejrzeć pierwszą odsłonę najnowszego sezonu serii „Ugotuj mi mamo!”.
27.04.16, 10:04
telewizja » informacje
AXN organizuje ekonkurs
22 kwietnia br. wystartował ogólnopolski ekokonkurs telewizji AXN dla szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz dla świetlic środowiskowych. Do wygrania jest wycieczka dla grupy 30 osób.
26.04.16, 20:04
telewizja » seriale
II sezon serialu Hinterland w Ale kino+
Ale kino+ wyemituje premierowo II sezon serialu kryminalnego „Hinterland”. Emisje w niedziele od 1 maja br. o 20:10.
26.04.16, 12:04
telewizja » informacje
Magdalena Szlezyngier: Wprowadzenie opłaty audiowizualnej byłoby istotnym zastrzykiem środków dla mediów publicznych
Nowa opłata abonamentowa to krok w kierunku rozwiązań, które działają w innych krajach europejskich. Jednak przeciwnicy tego rozwiązania zastanawiają się, czy media publiczne powinny w takim razie nadal prowadzić działalność komercyjną. 
26.04.16, 11:04
telewizja » seriale
Pierwszy odcinek VI sezonu Gry o tron odkodowany w HBO GO
25 kwietnia br. o godzinie 3.00 w nocy odbyła się światowa premiera pierwszego odcinka nowego sezonu serialu HBO "Gra o tron". Premierowy odcinek można już oglądać w serwisie HBO GO.
26.04.16, 10:04
telewizja » badania rynku
Pakiet MIX MUX z rekordowym udziałem w rynku
W marcu br. tego roku łączny udział kanałów wchodzących w skład pakietu MIX MUX (Premium TV) wyniósł prawie 11 proc. w grupie komercyjnej 16 – 49. Z kolei 10 kwietnia udział MIX MUX osiągnął rekordowy wynik 13,05 proc. MIX MUX prześcignął tym samym obie główne anteny telewizji publicznej.
25.04.16, 16:04
telewizja » badania rynku
MasterChef Junior: finał obejrzało 3,15 mln widzów
W niedzielę, 25 kwietnia br. o godzinie 20.00 na antenie TVN wyemitowano finał pierwszej polskiej edycji programu "MasterChef Junior", w której dzieci współzawodniczyły na polu kulinarnym. 
25.04.16, 14:04
telewizja » ludzie
Krzysztof Świergiel w Eleven Sports Network
Międzynarodowa grupa medialna ELEVEN SPORTS NETWORK mianowała Krzysztofa Świergiela na stanowisko Dyrektora Zarządzającego na Polskę.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Konkursy
do 31.05.16

Pula nagród konkursu to aż 100 książek!

do 28.05.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.05.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 29 kwietnia 2016
Polecamy
Konferencje

9-11 maja 2016 r., Warszawa. 

19-21 października 2016 r., Warszawa.