18.10.09, 12:10

Trzy nowe kanały Discovery w ofercie Multimedia Polska

ID Investigation Discovery, Animal Planet HD i Discovery Historia dołączyły do oferty Multimedia Polska.

ID Investigation Discovery i Discovery Historia dołączyły do oferty Multimedia Polska. Discovery Historia to kanał telewizyjny oferujący innowacyjne podejście do tematów historycznych oraz ID Investigation Discovery, 24-godzinny kanał o tematyce kryminalnej i sądowej, dostępne są dla abonentów Multimedia Polska w pakiecie Cyfrowy Komfort. Równocześnie w pakiecie tym pojawił się Discovery HD. W najbliższym czasie Multimedia rozszerzą ofertę o nadający w złotym standardzie 1080i HD kanał Animal Planet HD. Zostanie on włączony do pakietu Cyfrowy HD.

„Discovery oferuje bogate portfolio kanałów, w którym każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Docierając do szerokiego grona odbiorców Discovery dostarcza najwyższej jakości programy i gwarantuje rozrywkę na najlepszym poziomie” – powiedziała Kinga Toth, Affiliate Sales Director, Discovery Networks Central Europe. „Cieszę się z poszerzenia współpracy z Multimedia Polska. Po wprowadzeniu kolejnych trzech stacji z naszego portfolio w ofercie operatora znajdzie się wszystkich dziewięć dostępnych w Polsce kanałów Discovery. Jestem przekonana, że ID Investigation Discovery, Discovery Historia oraz Animal Planet HD stanowić będą dla abonentów Multimedia Polska prawdziwą wartość dodaną i zyskają uznanie nawet najbardziej wymagających odbiorców.”

„Konsekwentnie rozwijamy ofertę o kanały, które wśród naszych abonentów cieszą się dużą popularnością, a kanały popularno-naukowe zdecydowanie do nich należą" – mówi Edyta Bukowska, Content Manager w Multimedia Polska. „Rozbudowujemy też naszą ofertę programów emitowanych w jakości HD – stąd do obecnych już w ofercie kanałów z portfolio Discovery wkrótce dołączy Animal Planet HD”  - dodaje Bukowska.


Komentarze

Powiązane

02.12.16, 17:12
telewizja » informacje
Netia dołącza do oferty nowe kanały
Do oferty Telewizji Osobistej dołączyły trzy nowe kanały – WP1, Metro HD i Eleven Extra HD, a w przypadku dwóch kolejnych (ZOOM TV, NOWA TV) zmieniła się jakość ze standardowej na HD. 
02.12.16, 13:12
telewizja » informacje
Stacja TVR sprzedana
30 listopada br. w kancelarii notarialnej Katarzyny Bartkowiak w Goleniowie podpisana została umowa przejęcia większościowego pakietu udziałów w spółce Nova Media (nadawcy TVR) przez Michała Winnickiego, właściciela firmy Michał Winnicki Entertainment.
02.12.16, 13:12
telewizja » informacje
Mistrzostwa Europy piłkarek ręcznych na antenie TVP
4 grudnia br., o godz. 20:25 reprezentacja Polski meczem z Francją rozpocznie walkę w mistrzostwach Europy piłkarek ręcznych. Transmisje w TVP2, TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.
02.12.16, 08:12
telewizja » informacje
Zoom TV w ofercie Cyfrowego Polsatu
Zoom TV, którego nadawcą jest Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. zostanie włączony do oferty operatora największej polskiej platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat 2 grudnia br. Stacja będzie dostępna od pakietu Mini HD na pozycji 155.
01.12.16, 10:12
telewizja » informacje
Dziewięć kanałów w oknie otwartym Telewizji Osobistej dla uzytkowników Gigaoferty
Przez cały grudzień br. użytkownicy GigaOferty Telewizji Osobistej będą mieli dostęp do dziewięciu kanałów w ramach okna otwartego. Dodatkowo z okazji premiery serialu "Wikingowie", 1 grudnia odkodowany będzie kanał History HD.
01.12.16, 09:12
telewizja » informacje
X Sylwestrowa Moc Przebojów Katowice 2016 pod znakiem lat 80.
10. jubileuszowa Sylwestrowa Moc Przebojów Telewizji Polsat ponownie zagra w Katowicach. Tym razem wydarzenie ma być utrzymane w klimacie lat 80. 
01.12.16, 08:12
telewizja » informacje
Policja złapała pirata TV
Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej zatrzymali 20-letniego mężczyznę, członka międzynarodowej grupy przestępczej zajmującej się nielegalnym rozpowszechnianiem sygnału telewizyjnego.
30.11.16, 13:11
telewizja » informacje
Zoom przy kawie. Niedzielny program śniadaniowy Zoom TV
„Zoom przy kawie” to nowy program śniadaniowy, w którym w rodzinnej i przyjaznej atmosferze, stacje chce przybliżać lokalne tradycje, ciekawostki, inicjatywy i znane osobowości z różnych miejsc Polski. 
30.11.16, 11:11
telewizja » badania rynku
Raport TV: TVP1 liderem w grupie 4+, TVN w grupie komercyjnej
Liderem rynku telewizyjnego w ubiegłym tygodniu był kanał TVP1, z kolei w grupie 16-49 Polsat – wynika z raportu Nielsen Audience Measurement przygotowanego dla portalmedialny.pl (za okres od 21 do 27 listopada 2016 r.). 
29.11.16, 15:11
telewizja » informacje
FunBox 4K UHD w ofercie AVIOS
KORBANK S.A. - lokalny operator telekomunikacyjny we Wrocławiu, twórca i właściciel platformy telewizyjnej AVIOS – jako pierwszy w Polsce zaoferował komercyjny dostęp do kanału 4K UHD.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Konkursy
do 03.01.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.01.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 30.12.16

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 4 grudnia 2016
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Masz pomysł na własny biznes? Chcesz wiedzieć od czego zacząć, by osiągnąć sukces? Zastanawiasz się skąd pozyskać fundusze na rozwój swojej działalności i jak przekonać do siebie pierwszych klientów? Odpowiedzi na te pytania usłyszycie na III edycji  gliwickiego Start IT Up. Startujemy już 1 grudnia o godz. 17:00.